Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe az alábbiakban...

Mi a címe az alábbiakban részletezett regénynek?

Figyelt kérdés

A regény története elég megrázó néhány helyen, az eleje nagyjából a következő: Több szálon fut, nem lineálisan, hanem ugrál az időben. Az egyik főhős anyukájának történetével kezdődik, akit kislány korában az anyukája megnyomorított egy kötéllel, hogy nehogy megerőszakolják a férfiak, de ennek ellenére egy sánta ember felcsinálta.

Szült egy "szalmaszőke" fiút. Átmentek (talán olaszországból?) Amerikába élni, ahol az anyuka prostituáltnak állt. Sajnos az ő nevükre nem emlékszem.

Másik főhősünk egy zsidó lány, sokszor ki lett emelve hogy zöld szemei vannak, Ruth-nak hívják. Ő gazdag családból származik. A kertész (azt hiszem) fiúval randevújuk volt, erre az alkalomra felvette a lány az anyukájának rubint gyűrűjét (vagy smaragd..) A kertész viszont erőszakoskodott rajta, megerőszakolta és levágta a gyűrűsujját, mert nem tudta leszedni az ékszert a lányról. A két főhősünk sorsa így kötődött össze, ugyanis a szalmaszőke hajú fiú talált rá szegény lányra. Tovább is van a sztori, de aki olvasta, szerintem ennyiből is felismeri.


Sajnos nekem nincs meg a regény, és elfelejtettem a címét, nem tudok rátalálni a google-n sem :(



2021. jan. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:


Luca Di Fulvio - Álmok bandája.

[link]

2021. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez aaaaz, nagyon köszi!!
2021. jan. 16. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!