Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud olyan könyvet,...

Valaki tud olyan könyvet, amiben részletezik a *képtelen vagyok ellenállni neki* helyzetet?

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit ertesz pontosan ez alatt de a Luxen-sorozat es a Vacsora a vampirral ilyen konyv szerintem.
2018. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy van olyan személy akinek egyszerűen nem tudok ellenállni. És szeretnék a témában elmerülni, hogy tudjak tenni ellene, mert egyelőre szinte megbénít ez az érzés.
2018. dec. 30. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem ugyanarra gondoltunk. Ebbe sajnos nem tudok segiteni.
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz részletezés alatt? A gondolatok, érzések kifejtését, vagy valami intimebbre gondolsz?
2019. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahol kifejtik, megmagyarázzák vagy bármilyen módon foglalkoznak azzal a dologgal, hogy az ember miért érez olyat valaki iránt, hogy képtelen neki ellenállni.
2019. febr. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!