Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen érdekes könyveket...

Milyen érdekes könyveket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,imádok olvasni,de kimerültem az ötletekből..

regényeket,verseket,romantikus-és tragikus történeteket szeretek,de a krimik is érdekelnek.

leginkább a vörös-pöttyös könyveket veszem a kezembe,de szívesen meghallgatok pár ajánlatot más fajtákból is.



2021. febr. 11. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Daniel Stell szerelmes könyveket ír,

Robin Cook orvosi krimik, de ez az író valóban orvos volt úgyhogy amit leír az a valóságban is meg állja a helyét.

Evelin Mars van bene szerelem és bűncselekmény,

Nekem nagyon tetszett Gyere kicsim gyere gyönyörű megható könyv,

Orvos a dzsungelben kimondottan érdekes és van benne igazság.

2021. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

6-os, annyira örülök, hogy nem csak én olvastam Alex Rider kalandjait, hanem más is ismeri azokat a szuper könyveket :D

Hát még Tim és Nick...

Ajánlom mindkét könyvsorozatot az írótól.


Amúgy...a végén Alex tényleg meghal? Vagy csak én értettem úgy, hogy a bérgyilkos...Bocsi kérdező, a spoilerért, de ez nagyon fontos kérdés, olyan szomorú, így a történet végére :(

2021. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen ajánlom Leiner Laura könyveit, meg talán a miután sorozatot, de ahhoz egy kicsit...erősebb gyomor kell.
2021. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Stieg Larsson: Millennium trilógia (krimi) az első 3 részt a sorozatból,amit ő írt
2021. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha jól tudom, Mathew Quick All together now című könyve is vörös pöttyös könyv! Imádtam annak a könyvnek mindem oldalát! Sírtam is meg nevettem is rajta! Ami még tetszett benne, hogy nagyon életszagú volt és nélkülözött minden közhelyt, és klisét. Netflixen még filmet is készítettek belőle de hírül nem olyan jó, mint a könyv- az utóbbit sokkal jobban ajánlom
2022. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha krimiket is sűrűn olvasol minden féleképpem olvasd el.Holly Jackson Jó kislányok kézikönyve gyilkossághoz című írását! De figyelmeztetlek, hogy ha elkezded utána nem fogod tudni letenni😂 Nekem is sikerült hajnali négyig fönt lennnek, csak, hogy kiolvashassam! Elképesztő egy regény az biztos
2022. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!