Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv amit nagyon...

Van olyan könyv amit nagyon el akarsz olvasni, de jelenleg nem tudod sehonnan se beszerezni (mert pl nincs pénzed rá)?

Figyelt kérdés
Ha van, mi a címe?

2021. febr. 11. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Az Üvegtrón sorozatot nagyon szeretném Sara J Maas- tól, de sajnos semmi pénzem nincs rá mostanság, könyvtár zárva. És még jó darabig nem is lesz rá keret amíg a covid miatt korlátozasok vannak.
2021. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Az nem éri meg a pénzed... :D


Itt megtalálod a teljes sorozatot: [link]

2021. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Aha, Tove Jansson egyes könyvei például magyarul meg sem jelentek, csak svédül, mesekönyvek, azokat szívesen olvasnám. Meg van egy angol nyelvű könyve, amit Ebayről meg Amazonról is $50 felett lehet megvásárolni, csak, mert első kiadás, több kiadása meg nincsen.

Egyébként nagyon sok ilyen könyv van, többnyire egykiadásos könyvek, amikből nem nyomtattak újat.

2021. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Én meg elhatároztam, hogy elolvasom Stephen King összes művét (mert nagyon megtetszettek), de kiszámoltam, hogyha 4000 ft-t számolok egy könyvre, akkor az olyan 280 ezer forintomba kerülne....

Úgyhogy jelenleg hármassával hordom oda-vissza a könyveket a könyvtárba :'D

2021. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bibó összegyűjtött írásai... :D Egy kötet 7000 forint és azt hiszem három vagy négy kötetes. Egyszer biztosan meg fogom venni, de egyelőre sajnálom rá a pénzt.
2021. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek, és nagyon sok olyan kortárs, magyar szerzős könyv van, amit azért nem tudok megszerezni, mert egyszer kiadták, elfogyott, újranyomás meg nem készült. És nincs lehetőségem könyvtárba menni, mármint van könyvtár, de egyrészt most zárva van, másrészt ez kis település, és nem igazán elégítik ki a nem angolul olvasók igényeit.
2021. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!