Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasási válság ellen valami...

Olvasási válság ellen valami tipp?

Figyelt kérdés

Tavaly elég sok könyvet elolvastam, olyan 130 körül. Lehet, hogy kiégtem? November - december óta még csak a kezembe venni sincs kedvem könyvet. Pedig annyi érdekes könyv vár a polcomon. Ráadásul terhes vagyok, ha megszületik a baba, biztos nem lesz annyi időm. Most itthon vagyok, olvashatnék, amíg lehet. De nem bírom rávenni magam, pedig akarok.

Miééééért??



2021. febr. 12. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is van ilyen. Rákapok, egy nap alatt 2 könyvet kiolvasok. Utána naponta falom a könyveket és rohangálok a boltba meg haza:D Most december elején csináltam ezt. Azóta a kezembe vettem egy könyvet, de nem tudom rávenni magam az olvasásra..:( Szóval fogalmam sincs, meghülyült az agyam:Dd
2021. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Kedvenc könyv újraolvasása?

2. Valamilyen másik témájú könyv? (Én is észrevettem magamon, hogy az elmúlt években egy típusú könyveket olvastam. Mára teljesen ráuntam és váltottam, azóta ismét kikapcsolódás az olvasás.)

3. Kicsi pihentetés. Film, vagy sorozatnézés.


Nekem ezek szoktak beválni. Remélem neked is hamar lecseng ez a válság.

2021. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan csak olvasni. Rajzolj, gitározz, játssz Forza Horizont.
2021. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!