Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura már soha nem...

Leiner Laura már soha nem fogja elérni a Gimi 3. részének színvonalát?

Figyelt kérdés

Színvonal alatt az összeszedettséget értem, a sallangmentességet. Az Egyedül-ben (de még idecsaphatnám a 7-et is a szalagavatóig) nem kalandozik el mindenfelé, nem húzza az időt, nincs felesleges helykitöltés, hanem nyílegyenesen tart célja felé.


Az IOV-ben talán több a mellébeszélés a főszálnál...


Az is igaz, hogy az eladási adatokkal nehéz vitatkozni, hiszen LL a magyar piacot uraló trió egyik tagja lett, és döbbenetes, hogy mennyire népszerű.



2021. febr. 20. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre van most igény. Aki meg szeretné tartani a népszerűségét, bevételét, az olyat ír amire van kereslet.
2021. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyre jobbak az írásai. Arról lehet szó, hogy a SZJG-t tizenévesen olvashattad, és azért egy átlag olvasó ízlése többet fejlődik 13 és 23 éves kora között, mint egy író tehetsége tíz év alatt. Én kb. három év alatt, felnőttként olvastam el a regényeit (nem az összeset, de a híresebbeket igen, és megjelenési sorrendben), és határozottan fejlődik.
2021. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is észrevettem, hogy feleslegesen sokat részletez. Az új könyvében a szereplő egy oldalon keresztül részletezte azt, hogy kimegy a fürdőszobába és kisminkeli magát. Én amúgy élvezem Laura könyveit, bár soha nem valami világmegváltó történetre számítok, de kikapcsolódásnak mindig jó. De az utóbbi alkotásai már valahogy nem jöttek be, talán pont emiatt az “elkalandozás” miatt. Többször ismétli önmagát, ugyanazokat a monológokat mondja el, csak kicsit más szavakkal. Az új könyvében úgy éreztem, hogy a párbeszéd is kevesebb volt, pedig én Laura könyveiben pont azokat élvezem, hiszen viccesek. Szóval én is azt vettem észre, hogy bár a könyvei ugyanolyan hosszúak, kevesebb benne a történés. De remélem változik ez majd
2021. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszettek a Szent Johanna Gimi poénjai, de pont hogy a leírásokat keveselltem benne. Oké, Cortezt minden oldalon jellemezte, de a többieket alig. Például nem tudtuk meg, hogy néz ki Máday, Reni szülei, az igazgató... De ott betudtam annak, hogy napló jellegű az egész könyv. Szerintem nincs semmi gond azzal, hogy az újabb könyveiben már több a jellemzés és a monologizálás, fejlődik a stílusa :)
2021. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!