Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jók és rosszak iskolája...

Jók és rosszak iskolája 4.rész, szerintetek? SPOILER!!!!

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a kígyó? Mármint a végén amikor Agatha a kastélyba ment ugye meglátta, hogy a kígyó még is él. Vajon ki lehet? Vagy ő csak egy beöltöztetett csatlós és az igazi kígyó Rhian? Ki volt a sas a történetben? Azt vágom, hogy az egész Camelot sztori megismétlődik, mert a nép úgy érzi végre vezetőre talált Rhian személyében akit oroszlánnak hisznek, de ő a kígyó. Aztán amikor majd rájönnek mit támogatnak jön Tedrosz, hogy átvegye az őt megillető helyet amit ki kell harcolnia. Talán Sophie a sas? Mivel ő hitte azt kezdettől fogva, hogy Tedros nem való királynak és Rhian milyen jó lenne, majd a végén a karddal fenyegette meg hogy legyen mellette amikor éljenzi a tömeg, ezért teljesült az ami a mesében volt hogy a sassal elhiteti a kígyó, hogy szabad lehet az ő királysága alatt, de közben megakarja ölni amint ellenszegül neki. Ti mit gondoltok erről?

2021. febr. 20. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Rhian a Kígyó, aki Oroszlánnak adja ki magát. De akkor az igazi Oroszlán vagy Tedrosz, vagy Agatha, de akár még Sophie is szóba jöhet. Én rá is gondoltam. De majd meglátjuk, ha elolvassuk a történet végét. :)
2021. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sophie inkább a sas aki meg lett tévesztve nem? Vagy a nép a sas? Elvileg a könyv fesztiválon majd kijon az 5. rész de az ősszel lesz sajnos.
2021. febr. 20. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megveszed az 5. kötetet angolul, abban már az elején elmondja, hogy mi ez az egész, hogy hogy van ez. Jobban is tettem hogy így olvastam el én is, mint hogy várok egy egész évet a magyar fordításra. Nem csalódtam az utolsó két kötetben :)
2021. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok annyira jó angolból, hogy egy könyvet elolvassak. Úgyhogy nekem várnom kell, de addig olvasok mást meg van oldva. 😄
2021. febr. 26. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!