Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King, Borzalmak...

Stephen King, Borzalmak városa c. könyvről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék már régóta elkezdeni egy Stephen King könyvet. A Ragyogás c. filmet láttam már nagyon régen az eredeti feliratosat, az nagyon tetszett. Gondolkodtam rajta elolvasom, csak sokan írták itt a neten, hogy a könyv kevésbé izgalmas mint a film, itt meg is lepődtem kicsit. Nektek melyik tetszett jobban? A Ragyogás vagy a Borzalmak városa? Megindokolnátok miért?

2021. febr. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a Borzalmak városa nagyon tetszett, de a Ragyogás is nagyon jó. A pályája elején írt könyvekkel nem tudsz mellé lőni, olvashatod akár a Carriet, a Cujot, a Christinet, a Kedvencek temetőjét is, stb. Igazából mindegy melyiket olvasod el ezek közül elsőnek, az élmény elég hasonló lesz.
2021. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett. A vámpíros dolog nem jött be, Kingnek sokkal jobb könyvei is vannak (AZ, Intézet, Állattemető, Carrie, Christine, Duma Key). A Ragyogás is nagyon jó; ha a kettő köz1↔l kell válassz, inkább a Ragyogás.
2021. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig pont, hogy a könyv izgalmasabb mint a film, mármint szeretem Kubrick-ot de elég vontatottra sikerült. Nekem mindkét könyv nagyon tetszett úgyhogy szerintem nem tudsz mellé nyúlni, de a Christinet, a Tóparti kísérteteket és a Bilincsbent is kár lenne kihagyni.
2021. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Ragyogás könyvként sokkal jobb, mint bármelyik belőle készült film, pláne a Kubick-féle, ami jelentősen eltér a könyv cselekményétől.
2021. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont a múltkor olvastam ki a Ragyogást,és nagyon nagyon meglepett,hogy teljesen más mint a film...szóval nem lesz unalmas. :D
2021. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett annyira, nem jött be a zombis vonal. Sokkal jobb könyvei vannak: Carrie, Állatemető, Ragyogás, Tortúra,

Halálsoron pl.

2021. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!