Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfictionok?

Harry Potter fanfictionok?

Figyelt kérdés
Mik a kedvenceitek? Örülnék egy címnek, és egy rövid ismertetőnek. Ja, meg, hogy melyik fórumon van.

2021. febr. 26. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

A lumos fanfiction oldalán volt régen a Harry Potter-kód,talán merengőn is fönt van, azt nagyon szerettem. Másik kedvencem volt A muglik tudnak rólunk című,ez azt hiszem már nem elérhető sajnos.

Alapmű a HP és a negyedik torony,emlékeim szerint három regényt is írt a srác, kb a könyvek folytatása. Ez is fönt volt anno több helyen.

Jaj de régen volt, nem nagyon emlékszek már... a lumos fanfictionoldalát szerettem, azt hiszem Maya, Chloe és Ruby néven futottak a kedvenc íróim, de sajnos biztos kihagyok valakit :(

2021. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
merengőn a Bújdosók. az alapja az, hogy amikor lily és james meghalnak, hagrid odaadja siriusnak harryt, és együtt bújdosva neveli őt fel. A történet valahol talán akkor kezdődik amik harry 16 éves lehet? talán 17? rég olvastam. Mind Harry személyisége mind az életszemlélete teljesen más lett, de teljesen érthető hogy miért lett ilyen. Az is tök érdekes, hogy a többi ismert karakterrel milyen lesz a viszonya, kivel lesz jóban, ki idegesíti. Mi történt az eredeti barátságokkal, etc. Én alapvetően nem vagyok oda az AU-kért de ez nagyon megfogott
2021. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!