Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha nincs a könyv forgalomba...

Tamas3791 kérdése:

Ha nincs a könyv forgalomba van lehetőség csak egy példányt nyomtatni?

Figyelt kérdés
nem tudom, odamenni egy nyomdához, és fizetek, hogy egy példányt nyomtassanak ki nekem

2021. márc. 7. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan van az a pénz.
2021. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Könyvkötészetbe célszerűbb ezzel menni!
2021. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mint #2 irja, kinyomtatod, elviszed egy konyvkotohoz, es bekotteted.


A nyomda minimum parszaz-parezer peldanyt nyomtat.

2021. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetőség mindig van.

Vannak digitális nyomdák,ahol kis példány számban vagy akár egy darabot is készítenek.

De meg ér az ügy pl 100.000 forintot?(Gondolom nem)


/De ha hobbi írásod van írj kiadónak... hátha kiadható/

2021. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha megvan pdf-ben a könyv, azt én kinyomtatom és a könyvkötő beköti? Vagy az úgy nem jó?
2021. márc. 8. 09:36
 6/7 b1812567 ***** válasza:
100%

Digitális/gyorsnyomdában kinyomtatják neked. A kötés ami problémásabb, ha gyári kartonálthoz hasonló, vagy kemény kötésű végeredményt szeretnél. Lehet, hogy külön keresned kell könyvkötőt.

Pár ezresből kijön az egyetlen példány. Ha egyszerűbb kivitel is megfelel, akkor bármelyik fénymásoló szalonban kinyomtatják és bekötik spirálkötéssel vagy egyszerűbb táblás megoldással.


Persze mindegyik esetben neked kell szállítanod a megfelelő állományokat, adott esetben nyomdai minőségű pdf-et.

2021. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán kinyomtathasz bármelyik nyomtatóirodánál (Minicopy, stb.) bármennyi oldalt, le is fűzik spirálba, csak az nem lesz szép könyvhatású. Esetleg facebookcsoportokban érdeklődj utána, hogy valakinek van-e eladó, de ha ez nem játszik, akkor lehet a fentiek tudnak útmutatásul szolgálni, de így ilyennel sosem próbálkoztam.
2021. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!