Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan születnek a félóriások...

Hogyan születnek a félóriások (Hagrid) a Harry Potterben?

Figyelt kérdés
Hagrid ugye elmondta, hogy az apja nagyon pöttöm ember volt az anyja meg óriás. Szóvel ez így...khmm...nincsenek ennek fizikai akadályai? Vagy ő ilyen petricsésze gyerek?

#Harry Potter #Hagrid #Félóriás
2021. márc. 17. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes, az biztos... Fizikai akadályai inkább fordított helyzetben lennének, így simán csak bizarr. Mondjuk engem az valamilyen szinten jobban zavart mindig, hogy az óriásokról tudjuk, hogy nem éppen barátkozós lények, úgyhogy felmerül a kérdés, hogy miért volt együtt Hagrid anyja néhány évig az apjával, és miért nem bántotta.
2021. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis Hargit öccse is tudta szeretni Harryéket, az anyukája is lehetett ilyen.
2021. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Fizikai akadályai nincsenek.

Egy nagy lyukba egy kicsi pénisz bemegy. (Élvezeti szempontból meg ott az orál, stb ha kell)


Amúgy ilyen szempontból nem mérvadó az, hogy Hagrid apja varázslóhoz képest is alacsony volt. Az emberi pénisz méret és a magasság nem egyenesen arányos. (Szóval egy 160 cm-s embernek és egy 200 cm-snek is lehet ugyanakkora szerszáma)

A fajok közti méretkülönbségek viszont érdekesebbek. Hagrid anyja vajon miért feküdt le és maradt együtt pár évig egy olyasvalakivel, aki akkora méretre (a fajából adódóan) mint az ő fajából egy gyerek? Óriás szempontból még egy kosárlabdás se tűnhet valami erősnek és férfiasnak...


Amúgy van-e arról valami infó, hogy a fél-óriások nemzőképesek-e? Csak mert a létezó hibrid fajok (pl öszvér, liger) leginkább sterilek. (pláne a hímek)

2021. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

A fél óriásokról szerintem konkrét infó nincs, de azt tudjuk, hogy Fleur részben véla, Flitwick professzor pedig részben kobold származású (és egyiküknek sem a szülője volt más fajból való, hanem legalább a nagyszülők), így ők például biztos nemzőképesek.

2021. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Azt tudom, hogy nem méretarányos a kettő, de akkor sem hiszem, hogy egy 5-10 méteres (nem tudom, hogy pontosan milyen magasak) óriással mennyire lehetséges ez. Tehát, ha átlagot nézünk akkor az embernek egy 12-13 cm-es pénisszel kell boldogulnia egy ki tudja mekkor hüvelyben, ami akár lehet az emberénél 10× akkora is. Felmerülhet tehát a kérdés, hogy ez nem akadályozó tényező e.


Illetve szerintem nem az élvezet a fő szempont egy óriásnál, hanem az utódnemzés, a gének továbbítása. Ennél a fajnál azonban meg kell jegyezni, hogy gyakran embert is eszik például így már a találkozás és az aktusra való (valószínűleg ismétlődő) hajlam sem teljesen érthető, főleg egy gyakran gyerek óriásnak is kis méretű emberrel. Így belegondolva, lehet, hogy az óriás enyhén pedofil volt...

2021. márc. 18. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Vagy pedig csak fura fétisei voltak.

2021. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet higy Hagrid apja felnagyította a szerszámját ilyem bővér bűbájjal.


Hagrid anyja meg az átlagnál szelídebb óriásnő lehetett. Hagrid és az öccsevis rendes gyerekek..és Hagrid feltűnően hirdeti hogy a vérszomjasnak hitt lények tök aranyosak....

2021. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!