Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan könyvek amikből...

Vannak olyan könyvek amikből meg lehet tanulni a gitározás alapjait?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni gitározni, de tanárhoz most nem járhatok a jelenlegi helyzet miatt. Esetleg vannak olyan könyvek amik egy laikus számára is teljesen érthető, nem olyan nagyon szakszerű a nyelvezete, amikből tanulhatnék? Online tanfolyamokon is részt veszek majd, de egyelőre könyveket keresnék

2021. márc. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Örök klasszikus a Muszty-Dobay Gitáriskola. 30 éve, amikor én tanultam, alapmű volt a könyvük meg az oktató kazettájuk. Szerintem még megvannak, talán honlapjuk is van.
2021. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
2021. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább videókat ajánlanék. Van tonnaszámra a neten.
2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs tematikus video, ami nulláról visz abba az állapotba, amikor a tanuló már el tudja dönteni, mi kell, vagy jó neki. Ha ilyen lenne, akkor a zenetanárok élete feleslegessé válna.


Mostanában indult egy sorozat, ami remélhetőleg sok részből fog állni. Komoly, sikeres gitárosok arról is beszélnek, mi az amit nem tudnak, vagy másként kellett volna csinálniuk. https://www.youtube.com/watch?v=89Wdx4gM-Tk


Az ilyen tanács, hogy tananyag "Van tonnaszámra a neten", kábé annyit ér, mint a borotválkozógép egy olyan világban, ahol mindenkinek más-más a fejformája.

2021. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!