Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan szoktatok könyvet...

Honnan szoktatok könyvet rendelni?

Figyelt kérdés
The butterfly garden c. Könyvet szeretném megrendelni eredeti nyelven, de nem vagyok jártas rendelés téren. Ti honnan rendeltek könyveket?

2021. márc. 21. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Libristo-n rengeteg könyv van eredeti meg mindenféle nyelven. Én eddig egyszer rendeltem 2 könyvet és minden rendben volt viszont hallottam már olyat hogy összecserélték a csomagot vagy nem èrkezett meg. De lehet utánvétellel fizetni és van lehetöség a visszaküldésre is szòval nem veszítesz semmit ha valami hiba csùszik a dologba :)
2021. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) az előbb néztem pont az oldalt, az tűnt a többi közül a legjobbnak
2021. márc. 21. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

awesomebooks.com


Ez egy olyan hely, ahol vannak használt és új cuccok is. Nyilván a használtakból az van, ami van. Nem mindig minden, de jó cuccokat lehet kifogni.

A szállítás 3 font, de ez mindig ennyi. Ha egyet rendelsz, vagy ha százat, akkor is csak egyszer 3 font, tehát jobban megéri egyszerre több könyvet rendelni. 3-4 fontért már tök jókat lehet, tényleg. Nyilván megéri gyakran csekkolgatni.

Plusz van egy kupon kód, amivel -20%. (Check outnál kell beírni, READ20.) Ez eddig nekem folyamatosan működik.


Most jött meg egy csomagom onnan, 3 könyv volt 12,5 font a kedvezménnyel és szállítással együtt. Ebből 2 keményborítós.

2021. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a Book Depository jött be. A szállítás gyors és ingyenes, nekem csak jó tapasztalatom van.

[link]

2021. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ☺️
2021. márc. 22. 07:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Bookline.
2021. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Book depositoryval kapcsolatban van még valakinek tapasztalata? Láttam hogy ott nincs utánvétes fizetési lehetőség csak kártyás. Megbízható oldal ugye? 😊
2021. márc. 22. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Sehonnan, inkább bemegyek a könyvesboltba. Ott bele tudok olvasni a kötetekbe, és kézbe is tudom venni őket.
2021. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem angolul kéne a könyv, ráadásul most nincs is nyitva könyvesbolt :) azért szeretném megrendelni
2021. márc. 22. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

+1 szavazat a bookdepo-ra. Mielőtt nagyon nagy bevásárlása indulnál: a 22 eruós ÁFA-határral vigyázz!


Ha nem bookdepóról rendelek, akkor ebayről (másodkézből), amazonról (amit érek), antikvarium.hu-ról, libritől. (Az amazingbooksos kódot meg köszi, most muszáj lesz átnéznem a bargain bint xD)

2021. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!