Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám elolvasni a Beastar...

Grega Nikoletta kérdése:

Hol tudnám elolvasni a Beastars mangáját magyarul?

Figyelt kérdés
Az anime mindkét évadát megnéztem/nézem felirattal de szeretném elkezdeni a mangát is. Viszont angolul nem tudok és fogalmam sincsen hol keressem a fordított mangát.

2021. márc. 23. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Animeaddicts-on. Regisztrálni kell, a manga fordítása pedig még folyamatban van.
2021. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Sziaa. Hosszas keresés után sikerült megtalálnom 13 fejezetet belőle(ami elég kevés, de a többi még nincs lefordítva). Itt egy link [link] (valószínű, hogy kell regisztrálj, ha még nem vagy). Esetleg ha a link nem működik leírom, hogy hogyan tudod megtalálni. Interneten meg kell keresni az Animeaddicts.hu oldalt, majd regisztrálni kell(teljesen ingyenes és vírusmentes). Miután sikeresen aktiváltad a fiokod, beírod az animeaddicts keresőjébe, hogy "Beastars" és lesz egy olyan találat, hogy "ki mit fordit". Miután rányomtál arra, megjelenik ez:

"Beastars

típus: manga | év: 2016-2020 | hossz: 22 kötet / 196 fejezet

[main-img=4,pos=left,title=clean]Paru Itagaki (板垣巴留) 1993 szeptember 9.-én született. Óvodás korában kezdett el rajzolni, majd általános másodikban már mangákat rajzolt. Tinédzser volt, mikor megalkotta Legoshit a farkast, akit később használt f... [ tovább ]"

Itt rá kell nyomni a "[tovább]"-ra és ezután szerintem már boldogulsz. Nagyon remélem, hogy sikerülni fog,és ha nem, akkor nyugodtan írj és valahogy megoldjuk.

Megjegyzés:

Egyáltalán nem áll szándékomban okoskodni, viszont nagyon megkönnyítené a dolgod, hogyha megtanulnál angolul. Ötödikes koromban 0-ás szinten voltam, ezért anyumék odatettek Duolingozni(nyelvtanulós applikáció) és rengeteget segített, emelett rengeteg sorozatot néztem angol szinkronnal és magyar felirattal. Mostanra eljutottam egy olyan szintre, hogy gond nélkül eltudtam olvasni az Attack on Titan mangáját(most kilencedikes vagyok) és ha volt szó amit nem értettem, a Topszótár segítségével lefordítottam (legjobb internetes szótár).

További szép estét!

2021. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Kedves második,köszönöm, sikerült megtalálnom. Nem tartom okoskodásnak amit írtál, mindenkinek van véleménye, és ez jó dolog. Tudom hogy mennyire fontos a az angol nyelv és szeretném is megtanulni, viszont nagyon nehezen tanulok nyeveket és így is küszködök már a némettel amit csak kényszerből tanulok. A legnagyobb vágyam megtanulni japánul is viszont elöbb az angollal fogok kezdeni. Nem szeretem a németet és legszívesebben angolt tanulnék helyette de erre sajna későn eszméltem rá és ezért középiskola végéig valahogy muszáj lessz nem megbuknom belőle, és mivel 2 nyevet kell tanulni gimiben, így az angolnak is nekikezdek jövőre.

2021. márc. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!