Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Scumbag system-nek van...

A Scumbag system-nek van angol fordítása? Honnét tudnám megrendelni?

Figyelt kérdés
Nemrég ledaráltam az egész donghuát és nagyon tetszett. Az egyik barátnőm pedig említette, hogy van belőle regény is, de ugye az kínai. A kérdésem tehát ez lenne: A könyvből van angol verzió? És ha igen, akkor hol tudom megrendelni?

2021. márc. 24. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Fanfordítás van belőle az interneten. Írd be gugliba, hogy "scumbag system novel english translation", tuti fel fogja dobni.
2021. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak fanfordítás van belőle neten. De most már Wattpadon is van egy magyar, még futó fanfordítás.


[link]


Ajánlom, mert tényleg élvezetes fordítás.


Angolul Novelupdates oldalon találod meg Scum Villan's Self-Saving System címmel.

2021. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Wattpadon is fordítva van, még folyamatban. Ha a linkre kattintasz, az oldal tulajdonosa már az egészet lefordította, az extrákkal együtt, és további regényeket is fordít gyakorisággal.

2021. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-mas, nem is tudtam erről az oldalról. Köszönöm a linket! :)
2021. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!