Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent johanna gimi első rész...

Szent johanna gimi első rész tartalom összefogalás röviden?

Figyelt kérdés

Légyszi aki olvasta letudná írta az első rész tartalmát és "tetőpontját"

Előre is köszönöm!!

Én már bőven egy éve olvadtam de megigértem a legjobb barátnőmnek h segítek neki esszét írni belőle mert most tudta meg h holnapra kell az essze. De sajnos nem nagyon emlékszek rá.

SÜRGŐS!!!



2021. márc. 30. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én olvastam vagy 5ször, de nem tudnám leírni a tartalmát. Abban egyszerűen SEMMI nem történik, tetőpont sincs benne. Nem tudnátok egy másik részt választani? Az ötödikről például remek esszét lehetne írni.
2021. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj h lehet választani könyvet közül de a többit se én se a baratnőm nem olvasta.

És az szjgből is csak az elsőt lehet választani😨

2021. márc. 30. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__6068748-..

Itt leírják szerintem egész jól.

Esetleg olvassatok utána wikipédián a tartalmaknak, vagy más oldalakon. Írjátok be, hogy Szent Johanna Gimi tartalom, és így kaptok egy átfogó képet róla.

2021. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 30. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!