Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv írja le részletes...

Melyik könyv írja le részletesen az 1956-os forradalom eseményeit?

Figyelt kérdés
Az is jó ha leírja miért alakult ki stb., de engem inkább maga az a nap érdekel, mármint október 23. Kik szervezték meg a tüntetést, hol és merre vonult a tömeg, hány óra volt egyes eseményeknél,(mondjuk azt tudom, hogy délután 3 órakor kezdtek el vonulni az egyetemről), hány óra felé volt a Kossuth téri sortűz, mikor hagyták abba. Remélem érthetően írtam. Sok könyvet láttam a neten, de nem tudom melyik számol be részletesen magáról az eseményről. Potyára meg nem akarok venni drága könyveket. Ja meg az is jó lenne, ha olyan könyvet írnátok amit a mai napig adnak ki, használt antikváriumos könyvet nem szeretnék rendelni. Előre is köszönöm.:)

2021. ápr. 10. 21:12
 1/1 anonim válasza:
100%
Gosztonyi Péter:Föltámadott a tenger 1956
2021. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!