Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Leiner Laura könyvet...

Melyik Leiner Laura könyvet lenne érdemes megvenni elsőre?

Figyelt kérdés
Sosem olvastam még semelyik könyvét, de mostanában felkeltette az érdeklődésemet, szerintetek melyiket vegyem meg először? :)

2021. ápr. 19. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ismeretlenül ne vedd meg egyiket sem, valahonnan (ismerős stb) próbálj szerezni egyet (többet), és csak akkor vedd meg, ha tetszik is.
2021. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól is függ, hogy sorozatot vagy egyrészeset akarsz.

Én először a Szent Johanna Gimit olvastam, nagyon szerettem. De tavaly a Bexit is elolvastam és nekem az a favorit úgyhogy ezt mondanám válasznak. (Mindkettő könyvsorozat.)

Az iskolák vesenye trillógia is nagyon jó, a Mindig karácsony is de az most nem aktuális. A Bábel ilyen fesztiválos, nekem ez nem annyira jött be.

Szerintem keress rá a könyvekre, olvasd el a tartalmuk, és válaszd azt, amelyik a legjobban tetszik. <3

2021. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!:)
2021. ápr. 19. 15:24
 4/15 Anna0806 ***** válasza:
81%
Én most leszek 18 éves, de nálam még mindig favoritok Leiner Laura könyvei. Viszont én is azt tanácsolnám, hogy először talán töltsd le PDF-ben vagy kölcsönözd ki a könyvtárból ha majd lehet. Viszont ha mindenféleképpen meg akarod venni én a Szent Johanna Gimit venném meg a helyedben. Én is azzal kezdtem. Aztán a Bexit és így a többit. Nekem talán a kedvencem mind közül a Bexi sorozat. Utána pedig az IOV.
2021. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek >3
2021. ápr. 19. 19:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A bexi-sorozatot ajánlanám

Nekem ez a kedvencem Leiner Laurától, egyszerűen tökéletes:D


Egyébként bárkit megkérdeztem a Bexi-sorozatot mondták mindannyian:)

2021. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

huh nagyon gondolkozok,hogy a SzJG vagy a Bexi sorozat legyen:D

köszönöm mindenkinek:)

2021. ápr. 19. 21:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bexi!!
2021. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ***** válasza:
100%
Én először a SzJG-vel kezdtem, utána pedig az IOV első trilógiáját olvastam, most pedig a második trilógia második részét várom ^^
2021. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a SZJGt olvastam először. Ha jobban szereted az egykötetes könyveket akkor a Bábel
2021. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!