Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már Escobar...

Valaki olvasta már Escobar feleségének könyvét, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Szívesen elolvasnám, de szerintem úgyis kamu az egész, meg magát mossa, hogy semmiről nem tudott. Ami részben lehet igaz is, de nem vallaná be, meg simán benne voltak. Én ezt gondolom róla.
2019. dec. 7. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van lira vagy dibook regisztrációd,vedd meg ekönyvben és megtudod!


Pasz,ez a "drogbáros könyv?"


Amúgy ott van a '80as évek beli Betty Mahmoodi Sztory,'A lányom nélkűl soha" ,angol nő-arab pasi sztori,~2015-ben a lányuk szemszögéből is kikerült egy könyv;/

2019. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem jó könyveket is lehet olvasni, meg moderneket, nem csak kötelező olvasmányokat. Amiket mind utáltam.


Meg egyáltalán nem gáz olvasni. Ezzel a könyvvel az a bajom, hogy szerintem kamus. Olvastam olyat is, hogy a fiával máig benne vannak ebben-abban. Annyi, hogy én tableten szeretek olvasni. Nem papíralapon.

Könyvesboltban nem láttam még, pont a lírában voltam tegnap. Online megnézem.

2019. dec. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!