Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lenne akkor, ha a Roxfortba...

Mi lenne akkor, ha a Roxfortban például a Griffendélhez olyan sok gyereket oszt be a Teszlek süveg, hogy már nem lesz elég ágy mindegyik gyereknek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Varázsolnának új szobákat és ágyakat.
2021. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Roxfortban a tantermeknek sincs fix helyük. Vándorolni szoktak néha. Szóval így viszonylag könnyű valamelyik ház alvóhelyét megnyújtani valamerre.
2021. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Nagyjából mindig ugyanannyi gyereket küld mindegyik házba, ugyanis a személyiségbeli vonások, kvalitások alapján vannak szétosztva. És minden évjáratban kb. ugyanolyan arányban vannak bátrak, ravaszak, okosak, barátságosak stb.

Kisebb számbeli eltérések lehetnek olykor-olykor, de biztosan nem jelentősek. Ha mégis nagyon eltolódnának az arányok valami okból akkor egyszerűen több férőhelyet adnak a Griffendélnek.

2021. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lisztes Líviusz válasza:
100%

A süveg direkt a személyiséget nézi, mivel az emberenként változik. Ez alapján, soha nem történik olyan, hogy az egyik háznak túl sok lenne a lakója. Ha mégis ilyen következne be, akkor szerintem egy kis ideig nem a személyiséget nézné, hanem valami mást, például mikre hivatott a varázslataival, mennyit tud a varázsvilágról, esetleg, hogy miről ismert a családja... Sok dolog alapján tud szortírozni a süveg, így megelőzheti a kérdéses problémát.


Persze tudom, hogy ez csak egy szubjektív vélemény és nem több, de én ezt tartom a leginkább valószínűnek.

2021. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tértágítóbűbáj is megoldást jelenthet :)
2021. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!