Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dean R. Koontz melyik könyvébe...

Dean R. Koontz melyik könyvében van? Történik valami, aminek hatására az emberek egy része elállatiasodik, mások számítógépekkel válnak eggyé. Nagyon régen olvastam, nem biztos, hogy pontosan így van.

Figyelt kérdés

Talán van egy kislány, egy nő és egy férfi, akikre nem hat az a valami és ők próbálják megoldani a helyzetet.


Mi a címe a könyvnek?


Szerintem több mint 15 éve olvastam, így nem biztos hogy jól emlékeztem a részletekre, de hátha valaki felismeri a könyvet a fent leírtak alapján.


Köszi!



2021. máj. 4. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elállatiosodásról nekem az Éjfél ugrott be.
2021. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nagyon rosszul emlékeztem a többi részletre?
2021. máj. 4. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát én meg több mint 20 éve olvastam ezt a könyvet, úgyhogy egyrészt nem is biztos a válasz, másrészt nem is emlékszem. Csak erre tippeltem, mert abban mintha ilyesmi lenne.
2021. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem én is több mint 20 éve olvastam, de mivel nem tudom a kiadás pontos dátumát, inkább nem akartam többet mondani. De mindjárt megnézem, hogy mikor adták ki.
2021. máj. 4. 13:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Éjfél; ford. Both Vilmos; Animus, Bp., 1994
2021. máj. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!