Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mik azok a könyvek...

Szerintetek mik azok a könyvek, amiket mindenkinek el kell olvasnia?

Figyelt kérdés
Az alap könyvekre gondolok.

2021. máj. 6. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nincsenek alapkönyvek, ahogy alap filmek sincsenek, meg alap videójátékok se.
2021. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen. Azt olvass, amit szeretsz.
2021. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Szeretem ezeket a kérdések, mert az emberek döntő része nem olvas egyáltalán. Olvasgass néhány évvel ezelőtti felméréseket, és majd megdöbbensz.
2021. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
70%
Szerintem sincsenek ilyen könyvek, olyan könyvet olvass ami megfelel az ízlésednek. Talán némelyik kötelező olvasmány amit "alap könyveknek" közé lehet sorolni. Az legtöbb ember már nem is szokott olyan sokat olvasni, mert van ugye az internet és már inkább a telefonjukat nyomkodják az emberek nem pedig egy könyvet olvasgatnak!
2021. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Ma aztán kapom a nullázásokat a Könyvekben! :)


Azért azt leírom, hogy aki évente (!) tíz (!) könyvet (akármilyen vékonykák is legyenek) elolvas, az már E L I T olvasónak számít. Elitnek, évi tíz könyvvel. Gondolkozzatok el ezen kedves lepontozók.

2021. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Te meg kedves 5-ös gondolkozz el a kérdésen. Mert nem az volt, hogy ki mennyit olvas.
2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

És a könyvek többsége Agatha Christie, D. Steel, S. King, Nemere és hasonló „írók” színvonalán mozog. Pláne a tiniknek gyártott „könyvek”.

És még csodálkozunk, hogy hol tart az ország.

2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

„Te meg kedves 5-ös gondolkozz el a kérdésen. Mert nem az volt, hogy ki mennyit olvas.”


Ha a magyar emberek 82%-a nem olvas, akkor nem teljesen mindegy?

2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

#3, 5, 7, 8


Az ok, hogy a magyarok keveset olvasnak, de a válaszaidnak semmi közük sincs a(z amúgy elég idióta) kérdéshez.


Én magasról telibesz@rom, hogy más mit tart jónak, kiemelkedőnek, stb. Majd eldöntöm én, hogy nekem mi jó, mi tetszik. Az iskolai háziolvasmányokat egy kivétellel pl szívből utáltam, pedig amúgy általában nem mai íróktól olvasok (pl Lovecraft).


Amúgy szerinted egy 13 éves mit olvasson, ha nem tinikönyvet? Vagy neked az ovisoknak szánt meséskönyvekkel is bajod van, mert szerinted alacsony a színvonaluk?

2021. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez életkortól, kulturától függ.
2021. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!