Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ajánlani James...

Valaki tud ajánlani James Fallon: A pszichopátia belülről című könyvéhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában különösen érdekelnek a biológiával és az emberi testtel kapcsolatos ügyek. Olyan könyveket keresek melyek tudományosak és olvasmányosak is egyszerre. Szólhatnak agykutatásról, pszichológiáról (nem kimondottan önsegítő célzattal is akár), betegségekről, de bármilyen anatómiai vagy orvosi témájú olvasmány jöhet ami ideális egy laikus számára is. Nagyjából olyan jellegűeket mint James Fallontól A pszichopátia belülről.

Ha bárkinek bármi eszébe jutott kérem, hogy ne tartsa magába.

A válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot mindenkinek!



2021. máj. 12. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Doidge - A változó agy (fő témája a plaszticitás, olvastatja magát és nincs teletömve szakzsargonnal sem)

O. Sacks - A férfi, aki kalapnak nézte a feleségét és más orvosi történetek (neuropszichó, lehet hogy a választott pályám miatt elfogult vagyok, de én imádtam minden oldalát. Nem terhelő olvasmány és rengeteget lehet belőle tanulni)

2021. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Szép napot!

2021. jún. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!