Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal, ha rám semmilyen...

Mire utal, ha rám semmilyen hatással nincsenek a drogok?

Figyelt kérdés

Próbáltam már az ekit, speedet, kokaint, LSD-t, többször, több helyről is, tehát nem lehet a minőségre fogni, meg a barátaim mind nagyon beállnak tőlük. Nekem max. felgyorsul a szívverésem egy kicsit, de ezen kívül semmit nem érzek. Ugyanez van a gyógyszerekkel, szinte mindegyik hatástalan. Még hozzátenném, hogy a fájdalomküszöböm is nagyobb, mert a fájdalmat sem érzem annyira, pl eltörtem a lábam, alig fájt, vagy lehorzsoltam a kezemet, észre sem vettem, csak amikor már vérzett, csúnyán elcsúsztam a fürdőszobában, csak egy pillanatra fájt, másnap meg már tele voltam kék-zöld foltokkal.

Az ismerősöm szerint pszichopátiára utal, de azért remélem ekkora baj nincs. Ő azt mondja, hogy ebben az esetben csak bizonyos receptorok nem tudnak átjutni a szinapszisba (vagy ilyesmi) (bocsi, nem tudom pontosan visszaidézni) Csak furcsállom, és kicsit aggaszt is, nehogy valami komolyabb betegség tünete legyen ez a fajta érzéketlenség.



2021. márc. 7. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Arra utal, hogy rossz megfigyelő vagy és nem tudod, hogyan kell kiértékelni a kutatási eredményeket.
2021. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem azért, de ha te tényleges LSD-t vettél volna be, az feltűnt volna. Attól nem csak szívverésed gyorsul fel, közel sem.


Senki sem immunis LSD-re.

2021. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ugyanazt az LSD-t vettem be, mint a barátom, és ő órákon át haluzott, én meg semmit nem éreztem, inkább játszottam a telefonommal.
2021. márc. 7. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan ott tartunk, hogy már arra kell büszkének lenni, hogy valaki mennyire jól bírja a drogokat? Ti betegek vagytok.
2021. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer sem utalt rá a kérdező hogy büszke lenne rá, nem tudsz olvasni? Furcsálja és aggasztja.
2021. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Inkább megijedtem, mert ez azt tükrözi, hogy nem működök normálisan. :(

Próbálom logikusan megmagyarázni, pl egy másik ismerősöm azt mondta, hogy egyes antipszichotikumnak lehet rá hatása, hogy nem úgy reagálok a drogokra, mint mások. Ebben lehet valami? (Lítiumot, olanzapint szedek)

(Kérem a "hülye vagy, hogy drogozol gyógyszer mellett" kommentelők kíméljenek... Tudom, hogy nem szabadna.)

2021. márc. 7. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Hallottad azt a szót, hogy küszöbdózis? Neked biztosan magasabb. A te esetedben én nagyobb adaggal próbálkoznék. Ki van zárva, hogy az LSD ne hatna. A világ legerősebb hallucinogénéről ilyet nem kéne állítani. De ha a fájdalmat nem érzed, akkor lehet, hogy más a gond. Van egy nagyon ritka betegség, amikor sosem érzel fájdalmat. Volt róla egy doktor house rész is. Ha nem hatott az LSD, akkor ugyan mondhatom, hogy próbálj erősebbet.. mert nem nagyon van erősebb. De másféle akad. Én leginkább gyógyszerpárti vagyok. Így azt mondanám, érdemes megpróbálni a haloperidolt, a kventiaxot, az aripiprazolt. Ezek mind durva antipszichotikumok. De személyes kedvencem a xanax, azt is ajánlhatom. Neked nyilván kombinációban. Hogy mikkel, azt privátban kérdezd. Nem tárnám a nyilvánosság elé, hogyan kell eszeveszettül beállni ezektől, de hidd el, pontosan tudom.
2021. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olanzapint nem is említetted eddig. Kizárt, hogy az ne engedne betépni. Szedtem nyilván, mellette pedig hatott minden más is.
2021. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utolsó előtti. Okoska! Adagolja túl magát?!
2021. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez arra utal hogy nem drogot adtak el neked. Hanem átbaszcsiztak..
2021. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!