Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet ami a fiú...

Olyan könyvet ami a fiú föszereplö szemszögéböl van?(romantikis stb.)további info lent👇

Figyelt kérdés

Szóval olyan könyv/wattpados story ami a fiú szemszögéböl íródot lehet romantikus fantasy de a középkori történeteket nagyon szeretem mint pl a Jennifer A. Nielsen :The ​False Prince – A hamis herceg

ilyet vagy ehez hasolot is lehet...

Elöre is köszönöm a válaszokat! :))



2021. máj. 29. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hali, ez a sztori fiú szemszögből van :D

A főszereplője egy démon és romantikus, viszont a jelenben játszódik, remélem ez nem gond :D

[link]

2021. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Hali!

Nekem igazából minden történetem férfi szemszögből játszódik és főként fantasykat, romantikusokat írok.


Ezt nemrég kezdtem. Középkorias, démonos, meseutalásos, megváltásról szóló történet.


[link]


A többi már a jelenben játszódik, de ugyanúgy fantasyk. Ez például egy elf fiú és egy ork lány szerelméről szól.


[link]


Ez egy gyenge horror, amiben két kisgyerek harcol a pinceszörnnyel.


[link]


Ez pedig egy újságíróról szól, aki az univerzumom lényeit interjúvolja meg.


[link]


Ez pedig egy meleg-romantikus, kivételesen nem fantasy. Megváltás szálat ez is tartalmaz, ráadásul romantikushoz képest nagyon sok angst van benne, mert szeretem bántani a karaktereimet.


[link]

2021. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Chasing Nikki-Nikki nyomában. Lacey Weatherfordtól fiú szemszögből van megírva. ez romantikus .)

Anna Banks- Nemezis, a szeretett ellenség című könyve pedig fejezetenként váltakozik szemszögek terén. Ez is romantikus de erős Fantasy beütéssel

2021. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ropi naplója!
2021. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!