Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fantasy/akció/kaland...

Milyen fantasy/akció/kaland (modern) könyvet ajánlanátok egy 40-45 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne, de nem tudom ezekben a műfajokban melyik könyvet kéne választanom.

2021. jún. 7. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor lehet érdemesebb lenne egy utalványt adni, ami fedné egy könyv árát, mert elvileg lehet ilyet is venni.

Mi még annyira sem ismerjük az illetőt, mint te. Nehéz úgy ajánlani, ha nem tudjuk mit olvas. :(

Az a baj, hogy már műfajokon is belül rengeteg opció van.


Esetleg leírhattad volna, hogy milyen könyvei vannak jelenleg.

2021. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedvenc könyve a Harry Potter és még szereti a vámpíros/démonos vagy görög mitológiával kapcsoltaos könyveket is, mint pl.: Percy jackson

Kaland és akció könyveknél pedig csak annyi a lényeg, hogy ne nagyon legyen benne romantikus szál

2021. jún. 7. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel az üvegtrón is bejönne neki.
2021. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Akkor esetleg Dresden-akták, de az egy elég hosszú sorozat. Ha nem baj, hogy sok része van, akkor azt próbáld meg.
2021. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Fantasy-ként a Királygyilkos krónikája című trilógiát (2 része van kint eddig) ajánlanám. 17 éves lányként olvastam, de szerintem teljesen megfelel egy idősebb férfinek is. bátyám könyve, ő 2x is kiolvasta.

nem feltétlenül felel meg az várásaidnak, ugyanis ez nem most játszódik, hanem rég a múltban, tehát nem modern. illetve van benne egy romantikusnak mondható szál. nézz utána. ha tetszik, tetszik, ha nem, nem. de mindenképpen ajánlom.

ráadásul HP nekem is nagy kedvencem és a vámpíros dolgokért is odavagyok^^

2021. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!