Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad-on olvasnátok receptek...

Wattpad-on olvasnátok recepteket Koreai, Japán, Thai ételekről, desszertekről és italokról? Magyarul nincsenek sajnos és mivel én sok ázsiai ételt főzök, ezért gondoltam, hogy hasznos lenne másoknak. Titeket érdekelne?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 06:44
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon!

Imádom az Ázsiai konyhát.

Sushit már évek óta rendszeresen csinálok de nagyon érdekelne minden más is.

Akár édességek,levesek..huu azokat imádom.A csirkés rizstészta is nagy kedvenc nálunk.😍😍😍

Kérlek kezdj bele!Én leszek a legjobb hűbb olvasod!

2021. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Igen! Feltéve, ha igényesen van. Nem vagyok tökéletes, én is ejtek hibákat, de amikor ékezetek, vesszők, nagybetűk... szóval xarul néz ki, igénytelenül, akkor bármilyen hasznos is lehet a tartalom, nem olvasom el.


Amitől nem égetem porrá a konyhámat, se a házat, és ételmérgezést se csinálok magamnak, azt szívesen megpróbálnám megcsinálni. Magyarország ételei finomak, de ennyi év után nagyon unalmas, mindegy hogy fűszerezem. ^^'

2021. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a Wattpad jut erről eszembe, én nem oda (vagy nem csak oda) tenném fel, mert nem is ott keresném.

Amúgy pacsi, imádom az ázsiai kajákat, ma is, ha minden jól megy, gyoza lesz vacsira. A tésztát is nekem kell meggyúrnom, szóval imádkozzatok értem.


Eredetileg yakisoba lett volna, de most vettem észre, hogy elfogyott a tésztám és ezért most nincs kedvem autókázni.

2021. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon örülnék neki, de engem csak a vega/vegán receptek érdekelnek. Illetve ha ott lenne hogyan lehet a receptet vegára csinálni... Maangchi youtube csatornáját ezért imádom, ő ha húsos ételt főz, vagy valamibe halszószt tesz, mindig elmondja hogy vegetáriánusok ebben az esetben hogy módosítsanak a recepten.
2021. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A Wattpad nem erre való.
2021. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat! :)

Örülök, hogy más is szereti és csinálja. :)

Tudok írni, tudom a recepteket és az elkészítési módokat, különben bele sem kezdenék.

Nem szeretem az olajos ételeket és a húst sem.

De vannak receptek, amikbe kell hús és finom is.

De természetesen elmondhatom a véleményemet a vegetáriánus változatról is.

Sokan írtátok, hogy a Wattpad nem erre való. Ez igaz!

Lehetett volna kedvesebben is írni és más oldalt javasolni, mivel én ezzel segíteni akarok másoknak.

Ha ne Wattpadon csináljam, akkor hol?

Youtube-hoz szégyenlős vagyok és nem értek a videó szerkesztéshez.

Jó lenne, ha pénzt is kereshetnék vele, mert nagyon drágák a hozzávalók és sok receptet szeretnék muatatni, kipróbálni.

2021. jún. 26. 18:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha a lábosra állítod a kamerát, és a kezed látszik csak, meg se kell szólalni, csak a hozzávalókat feliratozod. Videó alatt lehetne egy leírás, instrukciókkal. Video szerkesztés nem kell, elég ha megfelelő időben elindítod vagy megállítod a kamerát, és akkor nem kell vágni. Van egy ilyen youtube csatorna, asszem Egyszerűen Vegán a neve, de mindjárt lecsekkolom.
2021. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az a neve, bocsi :D de majd megkeresem neked, ha érdekel. Most ne ijesszen meg hogy kimondtam a vegán szót, persze nem kell vegán témájú csatornát csinálnod, csak esetleg mint Maangci adhatsz tippeket a vega elkészítésre, de ha nem akarod ezt sem kell, csak felvetettem, én örülnék :D


Nagyon nagyon rá vagyok kattanva a távolkeleti konyhára, mert nagyon finom, és igazán könnyűvé teszi a vegán étkezést, ezért én nagyon támogatnám ezt a dolgot :)

2021. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném videón, mert azért látszódna a kezem és a konyha is. Nem lakok egyedül, nem maradnának csendben 1-2 óráig, a csivavám is folyton ugat, ha valaki elmegy az ajtó előtt. :D

Inkább képekkel és leírással, tanácsokkal szeretném csinálni.

Ahhoz kéne egy blog vagy mi lenne a jó szerintetek?

2021. jún. 26. 18:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Blog. Vagy válassz ki egy receptes oldalt, ahová a felhasználók is feltölthetnek, és posztolj oda.
2021. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!