Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner laura :Országos iskolák...

Leiner laura :Országos iskolák versenye vélemény?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el és nagyon az elején vagy de őszintén meg annyira nem fogott meg és lenne pár kérdésem:


1 Lehet kicsit fura kérdés de, lesznek Hannának szorosabb barátai (mint pl a Szjg ben Virág vagy Ricsi), mert eddig nagyon magányosnak tűnik.

2.Lesz benne szerelem és nemcsak a Hannanák mert gondolom neki azért valami csak lesz hanem másnak is?

3.nem csak a 4 emberről fog szólni igaz? Mármint nyilván ők a főszereplők de azért lesz remélem más is főleg a többi részben.

4.csak a versenyről fog szólni?


Illrtve leirhatnatok róla a véleményeteket hogy nektek hogy tetszett, és azon is gondolkodtam hogy ezt folytassam vagy a bexi (azt hiszem ez a neve) sorozatot kezdjek el, szóval hogy melyik jobb ezt is írjátok le légyszí.


Nagyon szépen köszönöm!


2021. júl. 5. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
jó lesz ez. Hanna is kinyilik a végére
2021. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anna0806 ***** válasza:
83%
Én olvastam most már mind az öt könyvet, de csak az első három szól Hannáékról. Viszont, hogy a kérdéseidre válaszoljak első igen lesznek Hannának barátai főleg Bernadettel lesz jóban, de Csengével is nagyon jó barátok lesznek. Második. Lesz benne szerelem. Hanna is szerelmes lesz és még más fontosabb szereplők is, de nem írom le tessék elolvasni. Harmadik. Abszolút nem csak a piros csapat tagjai lesznek bemutatva. Fontos lesz még a sárga, a fekete, sötétzöld és arany csapat is. Negyedik. Igen csak a versenyről lesz benne szó. Mivel az a témája. A saját véleményem pedig, hogy bár az elején nagyon szomorú jó látni ahogy Hanna kivirul a végére és végre már akarja is majd a versenyt. A feladatok amúgy nagyon kreatívak és ötletesek és mindig izgalmas volt olvasni illetve szurkolni egy egy kedvencnek. A Bexi merőben más. Az popcsillagokról szól. Egy kamaszlány, Beka duettezik a későbbi másik ikonikus karakterrel Nagy Márkkal akivel utána a médiában és a magánéletben is egy évig se veled se nélküled kapcsolatot ápol. Az abszolút Beka és Márk kapcsolatát írja le és ha szereted a zenét, a tehetségkutató műsorokat illetve a kamaszszerelmet akkor nagyon tudom ajánlani.
2021. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Hogy érted hogy csak az első három szól Hannáékról,a másik kettő miről szól?

2021. júl. 7. 17:28
 4/6 Anna0806 ***** válasza:
87%
Az egy új IOV trilógia teljesen más szereplőkkel más helyszínen ugyanarra a sémára.
2021. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát nekem nagggggyyon tetszett az egész trilógia, csak az volt vele a bajom, hogy a végére már nagyon sok volt a lelkizés de amúgy nagyon jó volt 😍😍😍
2021. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszett, teljesen bele éltem magam
2021. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!