Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találkozzanak?

Hol találkozzanak?

Figyelt kérdés
Könyvet írok, és van két szereplő akinek muszály lenne találkoznia, már az elején, viszont nem tudom hogy hol. Előre is köszi a válaszokat?

2021. júl. 10. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol játszódik a történet, hány évesek a karakterek. Neked kell tudni, hogy milyen történetet írsz, milyenek a karaktereid. Látatlanban elég nehéz tanácsot adni. Bár, ha ezt sem tudod eldönteni, akkor nem tudom, hogy miért is írsz.
2021. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagyunk gondolatolvasók. Ennyi információból nem tudok segíteni.
2021. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha könyvet írsz, nem ártana a jó helyesírás.

MuszáJ

2021. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az egyiket széttépi a medve, a másikat elüti egy teherautó -> kórházban találkoznak
2021. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Busz,utca,villamos,metró aluljáró, könyvtár,bolt stb...Te történeted mindent úgy alakítasz ahogy szeretnél.
2021. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyát sétáltat a parkban. A másik joggingol, elcsúszik a kutyaszaron és elesik. Leüti a kutyást és az elájul, erre a kutya megharapja. Mindketten kórházba kerülnek.
2021. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kíváncsi vagyok-e a könyvre, ha ennyi kreativítás sincs benned. Hacsak nem kerül a nevünk társszerzőként a könyvedre, találd ki magadtól! A saját történeted te írod le. Lehet ötletet meríteni innen-onnan, lehet segítséget kérni, akár GYIK-en is, de legalább ilyen alapszinten magad találd ki a sztorit.
2021. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskola, egyetem, munkahely, orvosi rendelő, busz, repülő, üzlet, mozi, börtön, sportesemény, túraösvény, medence, sípálya, bolondokháza
2021. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol találkozhatnak, a könyvírás lényege az, hogy képes vagy kitalálni valamit, ami ötletes, esetleg humoros és az a tied, nem mondta meg senki.


Pl Íriszke egy buliból megy haza és nagyon kell használnia a mosdót, ezért rohan haza és amikor hazaér, egyből megy a mosdóba, de a nővérének ideje sincs figyelmeztetnie, berohan, leül, elkezd i intézni a dolgát és, amikor felnéz, ott van egy helyes fiú, aki meglepetten nézi őt a kézmosónál. Kiderül, hogy ő a nővére csoporttársa az egyetemen. Ez egy kínos szituáció akkor nekik, amire majd később nevetve emlékeznek vissza.



Jó ez a sztori baromság , de érted mire gondolok.

2021. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!