Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan találkozzak vele?

Hogyan találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz neki egy turnét fellépése Budapesten és el is fogok menni,de tavaly is voltam az egyik koncertjén(akkor is volt Magyarországon) és akkor sajnos nem tudtam vele találkozni..valami tipp hogy hogyan találkozzak vele a koncert után egy fotóra meg egy autógrammra?

2016. okt. 14. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána van e valami hiperszuper nagyon drága vip jegy és úgy, normális esetben esélytelen.

Vagy tudd meg melyik hotelben fog lakni és táborozz le előtte és előbb utóbb megjelenik.

2016. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel aznap lesz a szülinapom, anyuék megveszik nekem a legdrágábbat ami az első sor középen, viszont nem Budapesten lakom, és nyilván ő Budapesti hotelben fog megszállni... :/
2016. okt. 16. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj a hivatalos e-mailjére és kérd amit most leírtál. Kérd, hogy tudnak e számodra erre lehetőséget biztosítani amit nagyon megköszönnél. Ennyi. Aztán majd jön a válasz emailben. Szia
2016. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Erre nem is gondoltam,ez nagyon jó ötlet! Köszönöm!

2016. nov. 6. 21:29
 5/7 anonim válasza:
Mi a hivatalos email-je? :)
2017. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már volt a koncert? Ha igen sikerült? :) Mindenesetre szurkolok ;)
2017. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! Most vasárnap lesz a koncert, és megkaptam a találkozós jegyet. Nagyon örülök,és köszi annak,aki segített!
2017. márc. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!