Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit ismernek el jobban a...

Kit ismernek el jobban a barátai, rokonai, ismerősei: aki ír, aki rajzol/fest, aki zenél, aki sportol vagy aki profi szinten fényképez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátai akkor mindegy kit csinál. Elfogadják és támogatják.
2021. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én írok és van ismerősöm, aki képregényeket készít (gimiből) meg, aki összeállt pár sráccal és zenekaruk lett (vele általánosban jártam egy osztályban).


Amikor megjelent az első könyvem akkor csináltam fb oldalt a írásaimnak, amit inkább az 50-70 körüli emberek követnek meg néhány munkatárs, de a régi iskolatársak nem követik. A képregényes osztálytársam fb oldalát minden gimis osztálytárs követi, a zenekar fb oldalán is ott van az általános iskolai osztályom java. (ezt onnan tudom, hogy amikor jött a meghívó, hogy kövessem őket és megnyitottam az oldalt, visszaköszönt az osztálynévsor a "nekik is tetszik" résznél :D )


Volt fényképész ismerősöm is, ő abbahagyta a fotózást. Neki nem lett fb oldala, de néha feltöltött facere pár képet. Szerintem nagyon tehetséges volt. Neki változó volt a like arány, néhány kép 1-2 lájkot kapott, néhány kép többet, tőlem mindig automatikusan járt a like, mert, ahogy írtam, tehetséges volt.


Sportolóismerősünk is volt, de csak annyit láttunk hogy x helyezést ért el egy versenyen meg medál volt a nyakában, de belőlem nem sok érzést váltott ki.


Én arra szavazok, hogy arra lesznek inkább kíváncsiak az emberek, amit megkapnak ingyen és, amit a 600 dolguk mellett is tudnak élvezni. Pl egy Youtubera feltöltött zenét meghallgatnak, amíg elmosogatnak otthon, ezért mondjuk egy zenész jobban fogja őket érdekelni, mint egy író, akinek meg kell venni a könyveit vagy, ha blogot vezet, akkor azt végig kell olvasni.

2021. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem mindegy, gondolom a barátok, rokonok támogatják az illetőt, mindegy mit szeret csinálni. De például az amerikai filmekben/sorozatokban inkább a sportolókat részesítik előnyben. Hála az égnek hogy egyébként ez nem így működik.
2021. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!