Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZent Johanna Gimi bakik?

Ilballodellavita kérdése:

SZent Johanna Gimi bakik?

Figyelt kérdés
Most olvasom újra, de ez eddig sosem szúrt szemet, gondolom több is lehet. Kezdet, 107-es oldal, szeptember 17. Virág elhívja Renit állatkertbe, és azt mondja: "Nem tudom, mikor jön rá, hogy elmúltam 14, de mindegy." Viszont köztudott, hogy az Együttben tölti a 15öt. :)

2021. júl. 20. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez akármelyik íróval megeshet főleg hogy egy 8 részes könyvsorozatról beszélünk.
2021. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy érti hogy már betöltötte eseteleg?

Vegülis már pár nappal elmúlt 14

2021. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, lehet. Így még nem is gondoltam rá. :)
2021. júl. 31. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Odalapoztam és elolvastam azt a részt.

“Nem tudom, mikor jön rá, hogy elmúltam 14, de mindegy.”

Azt, hogy “elmúlt 14”, úgy érti, hogy pont 14 éves, nem egy óvodás vagy általános iskolás, így az ehhez hasonló programok annyira nem kötik le, mint egy kisgyereket.


(Ami elég érdekes, ha Virágról beszélünk, mert a későbbi kötetekben már kecskéket ölelget és kis zsiráfot szeretne tartani. 😂)

2021. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit sosem értettem, hogy attól függetlenül, hogy Reni anyukája meteorológus, miért kéne neki a tv-ben szerepelnie? A meteorológus az időjárással foglalkozik, és az !időjárásjelentő! mondja be a hírekbe. A kettő egyáltalán nem ugyan az, és a munkájuknak aligha van köze egymáshoz. A könyvben pedig Reni anyukáját van, hogy sürgősen hívják, pölö nagy zuhék, és hóviharok esetén. Ha Reni anyukája meteorológus, akkor csupán az időjárást figyeli, és nem a kamera előtt parádézik :)
2022. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6: Na, igen. A jelenleg adásban lévő hazai időjárás jelentő hölgyek IQ-szinten nincsenek topon, nemhogy meteorológus diplomával rendelkeznének. Egyedül azzal lehetnek tisztában, hogy a jövő hétre milyen színű és hosszúságú műkörmöt, műszempillát csináltassanak maguknak.

Nem baj, Leiner Laura fantáziavilágában kóklerek helyett tényleg szakértők szerepelnek a TV-ben, ami a valósághoz képest hatalmas előrelépés. 😅👍🏼

Talán ezzel akart ráerősíteni azzal, hogy Reni egy magániskolában tanul, ahová nagyrészt csupa elkényeztetett budapesti kölyök jár, pénzes szülőkkel a hátuk mögött.

2022. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*Talán ezzel akart ráerősíteni ARRA…
2022. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!