Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimiben Máday...

A Szent Johanna gimiben Máday jóvoltából tilos a látványos vagy “kihívó” smink. De hogy lehet, hogy pl. Katát és Virágot soha nem kapta el ezért? 😅

Figyelt kérdés

Mádaynak a fő karaktere, hogy a kötelező vonalzós szemle mellett mindenkivel lemosatja a sminkjét, ha túl hangsúlyosnak ítéli.

Viszont arról, hogy Kata vagy Virág is le lett tolva érte, egyszer sem esett szó.

Az egyik goth, a másik (ex) emo karakter.

Katánál nem egyszer ki van emelve, hogy hollófekete füstös szemfestéket visel.

Vagy ez az elbírálás abszolút szubjektív volt, és csak azok kaptak érte, akik viselkedés vagy tanulás terén is kirúgtak a hámból?



2021. júl. 24. 19:40
1 2
 1/11 Anna0806 ***** válasza:
82%
Szerintem ez azokra volt igaz aki szimplán közönségesen sminkelt és több volt rajta a vakolat mint az iskolai falon. Virág és Kata szerintem azért más, mert ők egy adott stílust követtek ráadásul ahogy írtad ők viszonylag jó tanulók is voltak. Virág mondjuk nem, de a rajz miatt azt hiszem ő is besorolható ide. Ráadásul szinte soha nem is volt rájuk panasz. Úgy gondolom ők ezért nem kaptak az erős, durva sminkért.
2021. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
1. válaszolónak igaza van. Virágék jó tanulok voltak, es nem volt rájuk panasz, vagyis hát Virágra inkább csak nem érkezett panasz :) Viszont Kittit egyszer elkapta szerintem a balhés múltja miatt.
2021. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mmint amikor már goth volt. A balhés korszakában meg pláne :)

Előző voltam.

2021. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szimpla logikátlanság. 1000 hasonló van ebben a könyvsorozatban.
2021. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval
2021. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ja, mert Máday pont úgy néz ki, mint aki tisztában van az emo és goth stílussal, illetve jobban értékeli őket, mint a sima sminket :D Szerintem vagy benn a suliban sminkelték ki magukat, már Máday vizslató szemétől távol, vagy csak elfelejtette az írónő és a szerkesztő se vette észre.
2021. aug. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadta a kamasz korral járó stílus változást és inkább nem szólt bele.
2022. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kukacka válasza:
84%
Szerintem Maday azart nem kapta el oket mert nem volt kihivo a sminkuk pl ha sok puder alapozo szemfestek muszempilla ruzs vagy tus van valakin akkor azzal lemosatja de mivel Viragon es Katan szerintem nem kihivo es nem elenk a smink igy toleralta.
2022. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kata goth, az azért nem arról híres, hogy nem feltűnő stílus.
2022. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak szimplán megfeledkezett róla.

Ő is ember, ő is tévedhet, nem kell mindenáron belemagyarázni, hogy ő aztán biztos, hogy nem vétett hibát semmiben, ő egy tökéletes könyvsorozatot pakolt le az asztalra, és aki egy hibát mer találni benne, az vagy hülye, vagy belemagyaráznak valamit, hogy az nem hiba csak te vagy hülye és te nem tudod értelmezni.

Nem akarom lehordani az írónőt,

én is olvastam szinte az összes könyvét, viszont az a szintű istenítés amit egyesek iránta és a könyvei iránt tanusítanak, már nem egészséges. Hogy csak példát mondjak, a Pinterest tele van olyan "mémekkel", ahol

konkrétan azt kívánják, hogy ha te nem szereted Leiner Laura könyveket, akkor dögölj meg, mert egy ízléstelen akasztani való vagy. És nem egy ilyen mém van. Azért ez már kicsit sok szerintem. Előre látom, hogy le lesz pontozva ez a válasz, de azért ezt szerettem volna leírni.

2022. szept. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!