Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék véleményt kérni az...

Szeretnék véleményt kérni az első kis “könyvemről”?

Figyelt kérdés

Nem igaz történet. Max 10 percet vesz igénybe az olvasása.

Jöhet nyugodtan építő jellegű kritika, DE kérlek ne annyira durván hogy elvegye a kedvem az írástól


[link]



2021. aug. 12. 12:11
 1/8 Anna0806 ***** válasza:
100%

Írtad, hogy ez az első munkád így az írás terén. Nem vagyok író és csupán egy 18 éves szakgimnazista vagyok aki szintén ír hobbiszerűen. Ezt jó tisztázni. Most pedig jöjjön a véleményem.


A maga módján nem volt ez egy rossz sztori. Még mondjuk úgy vártam, hogy mi lesz a vége. Nem volt tele helyesírási hibákkal ez számomra mindennél többet ér. Szóval ezért jár a könyvednek a pont. A történet is jó volt. Klassz, hogy ehhez a témához nyúltál. Viszont és ezt nem úgy mondom, hogy az esetleg negatívan érintsen téged hanem, hogy esetleg a későbbiekben tudj miből építkezni. Szerintem érdemes lenne egy kicsivel hosszabb fejezeteket írni (persze ez a te döntésed). Talán én jobban örültem volna ha a szereplők is kicsit kidolgozottabbak, mert ha jól láttam még a főszereplő neve sem derült ki. És azt hiszem ennyi. Én ezekre hívnám fel a figyelmed. Önmagában pedig ha ezeken javítasz és meghagyod ilyennek a sztorit simán lehet egy fantasztikus történet. Hajrá csak így tovább. És természetesen mindjárt csillagozom a részeket.


@aaannaaa0806 voltam wattpaden.

2021. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uu koszonom!!
2021. aug. 13. 09:47
 3/8 A kérdező kommentje:
És köszönön, hogy elolvastad
2021. aug. 13. 09:48
 4/8 Anna0806 ***** válasza:
100%
Alap és tényleg igazán nem tesz semmit.
2021. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem egy hónap eltelt, úgyhogy gondolom nem számít nagyon, de azért leírom én is a véleményem. Helyesírási hibákat nem nagyon vettem észre pár lemaradt ékezeten kívül, a téma tetszett, bár lehetett volna kicsit kidolgozottabb (ahogy az 1-es is írta szereplők és hosszabb fejezete), kicsit zavaró volt az, hogy a számok nem betűvel vannak írva, de különben jó volt olvasni
2021. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2021. aug. 29. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez, kezdőhöz képest. Írj sokat, akkor egyre jobb leszel. Nekem nagyon bejött, hogy így elsőre kapásból egy ilyen kemény témához mertél nyúlni, nem csak megírtad az ötmilliomodik „rólam mintázott lány szereplő összejön a crushomról mintázott fiú szereplővel” könyvet. Tökös választás volt, és tetszett a pozitív végkifejlet. Látszik az is, hogy utánaolvastál a témának (azt nem tudom, mennyire lett hiteles, mert nincs tapasztalatom drog terén, de azt észrevenni, hogy tájékozódtál róla). Sok sikert a további írásaidhoz!
2021. nov. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2021. nov. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!