Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes így elkezdenem egy...

Érdemes így elkezdenem egy fanfictiont?

Figyelt kérdés
Ha egy adott könyvet nem olvastam és csak a filmet láttam (de amúgy a film nagyon tetszett).

2021. aug. 19. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvasnám, mert a plusz infók amik a könyvben vannak, adhatnak egy csomó jó ötletet az íráshoz.
2021. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nincsen kedved olvasni, elkezdheted írni csak a film alapján is. Csak ha megosztod valahol, akkor a leírásba írd bele, hogy csak a filmet veszed alapul.
2021. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvasnám a könyvet is. Ötleteket meríthetsz belőle, ha mást nem.

Gondolkodtam már rajta, hogy én is elkezdek írni valamit. De nálam valahogy hiányzik az alkotóképesség, kreativitás. Nem azt mondom, hogy az egyszerűbb, nem annyira hozzáértő emberek nem tudnának írni valami tűrhetőt. Csak azért jobb egy olyan irományt kiadni a kezedből, amire büszke vagy.

2021. aug. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!