Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudom, mit olvassak!...

Nem tudom, mit olvassak! Ajánlanátok könyveket ezekben a kategóriákban?

Figyelt kérdés

-15-16 éves korosztálynak iskolai, gimis életről szóló könyveket (ne szent Johanna gimit vagy Hűvösvölgyi sulit), inkább végzősnél fiatalabb szereplőkkel

-Young Adult fantasy sorozatot

És bármilyen könyvet, amit nektek tetszett és velem egy korosztálynak való, (ifjúsági, YO) csak ne love story vagy comedy legyen



2021. aug. 28. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Attól, hogy tini vagy, még olvashatsz normális irodalmat is, nem harap. Én ilyen korban pl. Csehovot olvastam.
2021. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

#1

Senki nem kérdezte, hogy te mit olvastál ebben a korban. És honnan tudod, hogy a kérdező vevő-e az ilyen keményebb irodalomra? Miért nem lehet egyszerűen csak a kérdésre válaszolni?


Kérdező: A titkos kör, Vámpírnaplók, Szirénia öröksége sorozat, Alkonyat, A végzet ereklyéi, Szabrina hátborzongató kalandjai, Selection - A párválasztó sorozat, Árnyék és csont

2021. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A Jók és Rosszak Iskolája sorozat
2021. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1, nem azt kérdeztem hogy jók e ezek a kategóriák amiket szeretek. 2, 3, köszönöm, rájuk nézek :)
2021. aug. 28. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy fiúként beleszólok, de nekem pl. ebben a korban Verne Gyula könyvei meg Tom Sawyer volt a kedvencem (ezek ifjúságiak). Még egy nagy kedvencem volt a Szigetvilág (Earthsea), ez gimis is.
2021. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 menj a faszba, nem az a kérdés, hogy te mit szeretsz
2021. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Erdős Zsuzsanna, Király Anikó könyvei mind gimis, romantikus ifjúsági könyvek és jók.
2021. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös, én lányként olvastam őket+ a Karl May regények is bejöttek. Meg megvolt A Nagy Indiánkönyv, amit szintén imádtam. De mondjuk én pici köröm óta könyv oly vagyok. XD
2021. aug. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!