Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Több mint 10 részes könyvsoroz...

Több mint 10 részes könyvsorozatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy vannak e olyan könyvsorozatok amik több mint 10-15 részesek, vagy több (tehát jó hosszú ebből a szempontból), viszont maga a könyv ne legyen nagyon hosszú(max. 100-200 oldalas legyen). Az nem baj, ha nem teljesen összefüggőek a részek. Lehetőleg befejezett legyen és magyar.

16-18 éves lánynak lesz.

Amilyen könyveket nagyon szeret:

-romantikus

-vicces

-fantasy

-thriller

Köszönöm előre is ha valaki tud ilyen könyvsorozat.



#könyv #könyvsorozat #Hosszú könyvsorozatok
2021. szept. 1. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban imádtam a Harcosok Törzse (Warrior Cats) sorozatot, ez 30+ könyvből áll (mondjuk engem csak az első 12 kötött le, aztán túl repetitív lesz), nagyon jó, macskákról szól, de magyarul sajnos nem jelent meg, így angolul vagy franciául kell beszerezni.

Hosszú középkori romantikus sorozatokat írt pl. Margit Sandemo, azt hiszem egyik sorozata több mint 40 könyves, a könyvek rövidek, élvezetesek, bár én kamaszként is elég nyálasnak találtam.

Fantasyból Az idő kereke és a Shannara sorozatok ugranak be, ezek hosszúak, viszont a könyvek ~800 oldalasak, és nem tudom mennyire kötne le egy kamaszlányt.

2021. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg J.D Robb "Halálos" (Eve Dallas) könyveit is meg lehetne nézni. Én olyan 14-17 éves koromban olvastam (most is olvasnám, de már elkezdtem egy másik sorozatot, és egyszerre csak egy dologgal foglalkozok)


inkább 300 oldal körül vannak, de kb. 50 részes sorozat. Krimi-Románc (az író eredetileg sok romantikus könyvet írt). Tud vicces lenni, a főszereplők jellemei maguktól szülik sokszor a szórakoztató szituációkat.

2021. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D-Mano ***** válasza:
100%

Darren Shan: Démonvilág (ifjúsági akció, kaland, horror, 10 rész, részenként kb. 200-220 oldal)

Darren Shan: Vámpír könyvek (ifjúsági akció, kaland, horror, 12 rész, részenként kb. 180-200 oldal)

Asszem a Vámpírnaplóknak is van jópár része, de az kicsit több, mint 200 oldal részenként.

2021. szept. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 belapus ***** válasza:
2021. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Jr Ward Fekete tőr testvériség

j.D. Robb Eve Dallas

Anita Blake... Erotikus,fantasy.

Anno a kb 25 részes Tarzan könyvek mint kaland,vagy Bear Grylls könyvei...

2021. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erotikus,Nalini Singh Angyali vadász,

1 világ,2 faj,állandó küzdelem

2021. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Árnyvadászok

[link]


Percy Jackson

[link]


Dragonlance

[link]


Anita Blake, vámpírvadász

[link]


Drenai saga

[link]


Warhammer: Felix és Gotrek

[link]


Warhammer 40000

[link]


Metró 2033

[link]



Star Wars

[link]

[link]

[link]


Alien(s) és Predator

[link]

2021. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Redwall, bár nem tudom, hogy megjelent-e magyarul.
2021. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2021. szept. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!