Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen alkalmazást használtok...

Milyen alkalmazást használtok telefonon (android) az íráshoz?

Figyelt kérdés
Keresek olyan appot, amiben a fejezetek külön vannak, nem egybe ömlesztve az egész regény egy fájlba, de mégis látom egy csoportban őket, és könnyen tudok léptetni közöttük. Az, hogy esetleg lehet karakterekről írni vagy a világról, vagy van idővonal, már plusz bónusz. Eddig a wordöt használtam, de váltanék, mert a több 100 oldalas regényem átláthatatlan telefonon (főleg, hogy még lassú is néha).

2021. okt. 3. 22:52
 1/8 b1812567 ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem segítség a visszakérdezés, de biztos, hogy a telefon a legalkalmasabb számodra ehhez?
2021. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kisgyerek mellett nincs se időm, se sok lehetőségem, hogy laptop elé üljek, plusz a gépem is már borzasztóan lassú. Mire megnyitnám a word-öt, kb kapcsolhatom is ki. Jelenleg a legideálisabb megoldás, ha telefonon írok. Eddig a wordöt használtam itt is, de túl hosszú a regény. Nem látom át úgy, mint gépen, és még lassú is. Ezért keresek valami jó appot androidra.
2021. okt. 4. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy vegyél egy androidos tabletet, és hozzá egy billentyűs tartót.


Ezen kényelmesebben bírod használni a Word-öt. Nem jobb a laptoptól vagy a számítógéptől,

de a telefontól jobb. Azt bármikor lezárhatod, mész a dolgodra, és ugyanott folytatod.


Én az Egyetemi beadandókat csinálom így, mivel a laptopom nem működik.

2021. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sugariana válasza:
Én a notiont, a sztori teleket és a samsung notest amit a google playről letölthető.
2021. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sugariana válasza:
*használom
2021. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Samsung notes az ami nekem a legjobb volt, tudod mappákba rendezni az irományokat, azokon belül a fejezetek külön "jegyzetek". Régebben használtam a world-öt is, annak annyi az előnye, hogy össze tudod kötni onedrive-val, és akkor szinkronizál a gépen lévő doksival is. Vsak ugye ott ömlesztve van az egész.
2021. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Character Story Planner 2


amúgy itt egy kis gyűjtemény

[link]

2021. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Wattpad. Ez már kicsit több, mint egy sima írós app. Lényegében egy olyan közösségi oldal, ami a regény/novella írásra éleződik ki. Történeteket tudsz létrehozni nagyon egyszerűen. Akár privátban is, nem muszáj posztolnod. És ami még jobb, hogy nem csak egy mobilos app, hanem számítógépen online is eléred. Én nagyon szeretem. Tényleg valódi könyveket hozol létre, és kiélheted a kreativitásodat.
2021. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!