Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon vannak még aktív...

Wattpadon vannak még aktív emberek, akik szívesen olvasnának egy viccesebb történeteet?

Figyelt kérdés

Nos,az elején vagyok a wattpadnak. Mindig elkezdtem írni egy könyvet, aztán végül letöröltem mindet. Soha nem olvasták őket, viszont most a jelenlegi könyvemet szeretném teljesen megírni. Egy vígjáték történet, amiben a főhős barátnőt akar szerezni, de nem igazán megy neki a csajozás, a barátai próbálnak segíteni neki, de sok kínos szituáció alakul ki.

Fontos kiemelnem, hogy ez nem egy romantikus történet, nincs benne 18+ jelenet, az egész a viccekre épül és a szerencsétlenségre.

Szóval, lenne ilyenre érdeklődő?



2021. nov. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok aktív felhasználója van a wattpadnak. Több oka lehet, hogy miért nem olvassák. Nincs hirdetve, borzalmas helyesírás, klísé történet, tele van tűztelve képekkel stb. Így láthatatlanban nem tudok semmit se mondani miért nincs rajta nézettség. Ha gondolod hagyj itt egy linket, és belenézek.
2021. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván örülnék, ha többen olvasnák a történetemet, de nem azzal van a fő problémám. Csak érdekelt, hogy van-e itt olyan, aki szívesen olvasna egy ilyen sztorit, és akár tud tanácsot is adni, hogy min változtassak, mire figyeljek oda stb. Nagyon kezdő vagyok még, így nagyon örülnék mindenféle kritikának. A helyesírásra mindig próbálok oda figyelni, a sztorit próbálom egyedivé tenni, nem az a tipikus love sztori, amit minden ember leír. Privátban küldök egy linket, örülnék, ha tudsz segíteni.
2021. nov. 12. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Wattpadon millió történet van, nem fognak csak úgy random ráakadni a tiedre. Egyszerűen nincs mód, hogy megtalálják. Reklámozzad, építs ki egy kapcsolati hálót, barátkozz össze más wattpadosokkal.
2021. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám^^ Ha tudok akkor segítek is ha szeretnéd
2021. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha még lehet, kérnék egy linket. nagyon kíváncsivá tettél ;)
2022. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!