Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » AO3-ra érdemes magyar nyelvű...

AO3-ra érdemes magyar nyelvű fanficet felrakni? Van ott aktív magyar közösség?

Figyelt kérdés
Ha tudtok pár nevet, írást amit ajánlanátok, linkelhettek is! Köszi :)

2020. jan. 28. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy érdemes. Még ha nem is nagy a magyar közösség, nagyon átlátható és esztétikus felületen lesznek a ficjeid, olvasókat meg nem csak konkrétan az oldalról szerezhetsz, hanem bármilyen magyar rajongói közösségben hirdetheted a sztorijaidat, account nélkül is tudják olvasni és szívecskézni. Mindenképp jobban jársz vele, mint a wattpaddel.
2020. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Én évek óta az AO3 felületén publikálom a fanficjeimet magyar nyelven. Nem az ottani közösség a lényeg, hanem az, hogy bárhol máshol, ahol erre igény lehet, hirdesd magad.

Igazat kell adnom az előző hozzászólónak: az AO3 nemcsak letisztult felület, de könnyű kevés angol tudással is kezelni a felületét. Beépített helyesírás ellenőrzője is van, olyan nyelven, amilyenen publikálsz. Magyar is van.

Nem szükséges tagság, ahhoz, hogy olvassanak, és értékeljenek (kudos-sal). A hozzászóláshoz is csak egy e-mail címet, meg egy nick nevet kér, de ezt is csak amiatt, hogy az olvasó tudja, ha válaszoltak neki.

Megéri? Igen, nagyon is!

2020. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megéri, bár én nagyon pici ideig publikáltam ott (igazából elhanyagoltam), de szerettem. Tényleg egyszerű, áttekinthető és nem voltak trollok sem. :D

Plusz, nem is tudom, hol lenne érdemes, én leginkább angolul írok, a magyar contenteket a Wattpad-es placcomra töltöm fel, de azt az oldalt úgy elöntötte már a mocsok, hogy ha nem tetszene ennyire a kezelhetőség és a design, már törölném is magam.

Szóval: AO3.

2020. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ide csak fanfic jöhet, original kategória nincs?
2020. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Természetesen lehet originál - eredeti történet, nemcsak fanfic.

Amikor feltöltöd a történeted, ez úgyis a piros csillagos (kötelező kitölteni) kategóriák között szerepel.

2020. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De van. 78k+ original work van fent az oldalon.
2020. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
köszi!
2020. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!