Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó romantikus fantasy...

Milyen jó romantikus fantasy könyvek vannak még?

Figyelt kérdés

Légyszíves ajánlanátok ilyesmi könyveket? Kezdek kifogyni az olvasnivalóból és egyszerűen lehetetlen dönteni, hogy mit vegyek meg. Akár Wattpadon is lehet, csak ilyen, vagy ehhez hasonló legyen a műfaja.


Már olvastam a Tüskék és rózsák udvarát, a Daughter of the Pirate Kinget, a Cruel Princet, a Vörös királynőt és még sok mást.

Ha tudtok valami ezekhez hasonlót, akkor az még jobb.



2021. nov. 12. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Uvegtron, Caraval, Obszidian, Crescent City, A kiralyno felemelkedese, Poison Study, A vegzetem, Angelfall, Angyali gonosz, Perzselo csok, Vaskiraly, Tolvajok tanca, Fallen Academy

Ha megy az angol: Kingdom of the wicked, From blood and ash, Ash princess, The shadows between us, Bridge Kingdom

2021. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utána fogok nézni ezeknek^^

Egyenlőre még nem megy olyan szinten az angol, hogy könyvet is tudjak olvasni, azonban a From blood and ash elvileg meg fog jelenni magyarul és azt már nagyon várom

2021. nov. 12. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, csak erosen fuggoveges, es mig kiadjak a tovabbi 5 reszt magyarul az egy orokkevalosag lesz
2021. nov. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuhh ebbe még bele sem gondoltam😅 és akkor még lehet, hogy nem is adják ki mind az 5 részt
2021. nov. 13. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Plusz meg a spin-off sorozatat is😂 A shadow in the ember

Borzalmasan hosszu

2021. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg egy örökkévalóság lesz😩😂
2021. nov. 13. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Ezt tudom ajánlani Wattpaden. Mesés fantasy, romantikus, bár slow burn. És az írónak vannak más fantasyjei is ^^


[link]

2021. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd meglesem^^
2021. nov. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!