Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szokott bárki kávézóban...

Szokott bárki kávézóban olvasni, vagy ilyen csak a filmekben van? Ha igen, ez kisvárosban is oké, vagy csak Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Sosem megyek egyedül kávézóba de semmi baj azzal,ha valaki igen és olvas közben. Ez miért lenne fura? Bárhol oké
2021. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a kilencvenes években is voltak (a jobb budapesti kávézókban és éttermekben) kézben tartható újságtartók... Ma hol lehet ilyesmit látni?
2021. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Szabó Ervinben van kávézó meg ilyenek és ott sokan szoktak úgy olvasni.
2021. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2021. dec. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni bárhol lehet. Egyébként pl. a librinek van kávézóval is egybekötött boltja, meg a Nagymező utcában az agavénak van könyves kávézója is.
2021. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem akkor illetlen, ha az összes asztal foglalt.
2021. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek, ma délután is voltam 😀

Vannak már bevált helyek is ahová visszajárok, de alkalomadtán szeretek új kávézókat is felfedezni. Olvasni nyilván otthon is tudnék (és persze szoktam is) de szerintem baromi hangulatos tud lenni bekuckózni valahova egy könyvvel és eltölteni egy nyugis órát. Fő a változatosság, ugyebár 😀 Nekem az ilyenek tökre fel tudják dobni a hétköznapokat.

2022. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!