Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed erről a cikkről?

Mi a véleményed erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 11. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én is lazán letöltöm őket, nem érdekel, nincs pénzem megvenni, a könyvtárban van, ami nincs meg, ill. 50 km-et kell utaznom a legközelebbi könyvtárig, az már magában pénzkiadás.


a kiadóknak kéne normálisan megfizetni a fordítót, szerzőt, szar kis pénzeket keresnek, ezért vannak felháborodva

amennyiben ezt a kérdést a cikk szerzője írta ki, vagy vmelyik kollégája, ne nálunk reklamáljanak, vagy kezdjenek dolgozni cégeknek, száraz szerződéseket jó pénzért fordíthatnak, azt biztos nem lopja el senki sem.

2021. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár szakmabeli vagyok (inkább voltam), nem én írtam a cikket.
2021. dec. 11. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

a lényeg, h. nekünk olvasóknak sincs pénzünk

szeretnék olyan országban élni, ahol havonta megengedhetném magamnak, h. 6 vagy 8 új könyvet vegyek, ugyanis ennyit olvasok el havonta, de nincs anyagi lehetőségem rá

2021. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

„a lényeg, h. nekünk olvasóknak sincs pénzünk”


Csak az a kérdés, hogy pontosan mit takar a kijelentésed?

A valódi szegényekről beszélünk, akik tényleg rengetegen vannak, vagy akik a havi 400-600 000-ből sem tudnak „megélni”. (Mert mobilból évente 3+ milliót adnak el, rengeteg pénz megy el játékokra (mobil, konzol, pc), ruhára, autóra, nem sorolom tovább, de valamiért könyvekre nem áldoz a többség.

2021. dec. 11. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én turiból öltözködök, nem járok nyaralni, nincs autóm

nekem ennyi könyvet vásárolni luxuskategória.

örülök, ha a gyógyszereimet ki tudom fizetni meg a télifát megvenni fűtésre

2021. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy részének nincs pénze. Itt a járvány is, sokan elveszítettek a munkájukat, ráadásul mindennek mennek fel az árai, élelmiszereknek is, amit az ember hamarabb megvesz, mint a könyveket.

Lassan egy keményborítós könyvért 10000-t is elkérnek. Ezt a magyar vasárlók pénztárcája szerintem nem tudja követni.

Persze , hogy hamarabb fogják letölteni.

Én már moziban se voltam lassan két éve, mert egyszerűen nem éri meg. Kifizetek 2000-t azért, hogy egyszer megnézhessek egy filmet, ami még gagyi is lehet, mások mobilozhatnak közben, stb. Ellenben egyszer letorrentezem és akárhányszor megnézhetem az otthony nyugalmában, ingyen.

De még ha megveszem később dvd-én féláron is jobban megéri.

Játékoknál is szerintem az van, hogy sokan leértékelve veszik már meg. Lényegében minden hónapban vannak 50%+-os akciók steamen. Más platformon meg ingyen osztogatják.

2021. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 b1812567 ***** válasza:

A cikk szerzője többszörösen fordítva ül a lovon, de az általa idézettek közt van aki még hátra szaltóval is tetézi.

Mondjuk a szerző is tudja még a végén fokozni a butaságot.

2021. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!