Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ifjúsági könyveket...

Milyen ifjúsági könyveket olvasnak mostanában 8-13 éves gyerekek?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándékon gondolkodom, fiú, lány is van. Én nagyon szerettem az Animus kiadó ifjúsági könyveit, Anthony Horowitz, Louis Sachar, Lois Lowry, Jacqueline Wilson stb. És persze Harry Potter. Most ezeknek a nagy része már nem kapható. Szóval mit olvasnak a gyerekek, akik szoktak olvasni?

2021. dec. 13. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leiner Laura könyvei lányoknak
2021. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Percy Jackson sorozat, gyűrűk ura, Eragon, Sherlock Lupin és én, Időfutár, Idődetektívek, a szent Johanna gimi, egy Zizi naplója, egy Ropi naplója

Ezek mind sorozatok, de csak ilyenek jutottak az eszembe.

2021. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra már nem aktuális, de például a családban nálunk most a Pagony kiadó Abszolút könyvei mennek (elolvastam párat, tényleg érdemesek). Vannak történelmi tematikájúak is, ahol egy cselekmény egy történelmi eseményen alapul; ezekből például sokat lehet tanulni. Van fordulatos kalandregény, gyerek-krimi, felépített fantasy vagy humoros tananyag, szóval ajánlom a gyerekeknek.
2021. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Szent Johanna Gimi nekem nagyon tetszett valamint a Hûvös völgyi suli is. Vagy esetleg a neveletlen hercegnô naplója, fiúk kizárva. Attól függ, mert azért egy nyolc évesnek nem ugyanaz való mint egy tizenhárom évesnek.

2022. febr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!