Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A könyvtárakban új könyveket...

A könyvtárakban új könyveket is meg lehet találni?

Figyelt kérdés

Bocsi a buta kérdésért, de ezer éve nem jártam könyvtárban😅

Pl.a Szabó Ervin könyvtárban vannak mai szórakoztató irodalmak (Borsa Brown, Stephen King, Anne L. Green a kedvenceim)? Sajnos már se hely se keret nincs a könyvek megvásárlására, ezért inkább kikölcsönözni szeretném őket.



2021. dec. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, mivel folyamatosan frissítik az állományt, de szerintem van online katalógusuk is, ahol láthatod, hogy van-e kölcsönözhető példány, elő tudsz rá jegyezni, vagy le is foglalhatod, amíg odaérsz, így biztos nem mész "feleslegesen".
2021. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak persze. Nálunk az új könyvek megjelenés után 2-3 héttel már ott vannak.
2021. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Anna0806 ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így van. Általában ha megjelenik egy új kötet azt pár hét alatt beszerzik és akkor az ugye jó ideig még szinte teljesen új. És az első válaszolónak igaza van. Ha konkrétumért mész nézd meg a katalógust és akkor nem mész feleslegesen. Bár szerintem könyvtárba soha nem lehet feleslegesen menni. Én nagyon ritkán jövök ki üres kézzel könyv nélkül.
2021. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetes csúszással szokott lenni nálunk a megyeiben, de népszerűeknél van várólista, így a tényleges polcratételére várni kell.
2021. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már a szabó Ervint említed, igen, kB minden új könyvet megszereznek, és online nem csak katalógus van, elő is lehet jegyeztetni.
2021. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!