Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt a legmeredekebb Harry...

Mi volt a legmeredekebb Harry Potter fanfiction amit valaha olvastatok?

Figyelt kérdés
Bármi okból, a lényeg amin a legjobban elcsodálkoztatok.

2021. dec. 28. 01:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Roxfort kastély x Óriáspolip smut fic.
2021. dec. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy barátnőm küldte át, és annyira lesokkolt, hogy végig kellett olvasnom, egyszerűen nem akartan elhinni azt a nonszenszt, ami a történet.


Voldemort kitalálja, hogy nem megölni kell Harry-t, hanem átállítani magukhoz. Ehhez azt találja ki, hogy tudott alatt manipulálják, hogy felizguljon mindentől és egyszerűen szexfüggő legyen. Olyan álmokat tesznek a fejébe, amikben Voldemortot és halálfalókat kényeztet különböző módokon. A dologért Piton felelős, aki rendben lefekszik Harry-vel, akinek egyre súlyosbodik az állapota. A másik szálon Draco-t elrabolja egy halálfaló, aki kvázi kutyának tartja. Úgy kell viselkednie, ketrecben tartja, és úgy manipulálja a fejét, hogy részben annak is higgye magát és nem egyszer fekszik le (?) kutyákkal.

(A leírás nem teljes, mert elég sok részt áttekertem, de ez a lényeg).


#1: Nem akarom tudni, hogy ez hogyan működött, kinek jut eszébe ilyesmi?

2021. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok)


Egy régi, kész klasszikus fic xD


[link]

2021. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Te jó ég, és tényleg. :D Valakinek hogy juthat ilyen eszébe? Köszönöm, ezzel is gazdagabb lettem.


Viszont akkor most már én is idelinkelem (bár jóval hosszabb, főleg, hogy kétrészes)

[link]

[link]

(#2)

2021. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
nálam a Hermione x teszlek süveg smut vágta ki a biztosítékot, de úgy örökre kb
2021. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak meséltek róla itt, de a Dobby x Teszlek zegz fenfiksön is jól hangzik.
2021. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmi volt, hogy Voldemort szövetséget kötött Salazarral (Karib-tenger kalózai) és, hogy le tudják győzni őket, Harry megkéri Jack-et, hogy segítsen nekik. Őszintén, nem tudom, hogy ezeket hogy szülik össze az alkotóik :))

A másik nagy kedvencem, amikor Marvel karaktereket shippelnek HP szereplőkkel. Nem értem, hogy két külön világot miért kell egybegyúrni, mert így végül az egésznek nem lesz semmi értelme.

2021. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez. A tekergők fiatalkoráról szól, de egyáltalán nem úgy, ahogy én elképzelem. A főszál nekem nem is tetszett, de a történet maga olyan izgalmas, és fura volt, hogy nem bírtam abbahagyni, és végigolvastam az egészet (pedig viszonylag hosszú).

2021. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bellary, Bella és Harry, azóta is rá vagyok függve, bármilyen furcsa és kissé beteg ship.
2022. jan. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Pedig a crossoverek nagyon jók, érdekesek, és szépen kidolgozottak tudnak lenni. Bár én olyanból nem romantikusat szoktam olvasni.
2022. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!