Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyved?

Mi a kedvenc könyved?

Figyelt kérdés
Ha van kedved írd le azt is miért az.

2022. jan. 1. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Cat és Bones sorozat. Számomra letehetetlen.
2022. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a Harry Potter. És gondolom tudjátok miért, iszonyat jó regény.

22/L

2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is a Harry Potter, talán az egyetlen regény amit sokadjára is élvezettel olvasok, akár elejétől a végéig, akár random fellapozva bárhol.

25F

2022. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%

Nekem Tomor Anitától az Irány Hollywood.

A The Untamed is iszonyat jó (5 része van), és Nora Roberts Bűbájosok, imádom. És persze Leiner Laura könyvek egytől egyig, de a Mindig Karácsonyt nagyon ajánlom

2022. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a Kis herceg a kedvenc könyvem, mert akárhányszor olvasom, mindig találok benne valami újdonságot.

17L

2022. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%

Leiner Laura-Bexi

Minden korban ajánlom én 12 évesen olvastam de az smerősöm,40 évesen olvasta ki és nagyon tetszett neki.Vicces,romantikus,izgalmas,érdekes.Nagyon jooo:)

2022. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudok csak egyet megnevezni.


Darren Shan könyveit azért szeretem, mert a zseniális történet mellett olyan csavarok vannak benne, amiket nem lehet előre látni.

Neil Gaiman könyvei minden műfaj remekei.

2022. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyetlen kedvenc nincs, viszont a toplistán vannak a Percy Jackson könyvek (bár leginkább csak az első 5 része), Időfutár sorozat, előbbi a mitológiai része miatt (oda vagyok érte), utóbbi inkább a humor miatt, a sztoriba elég sok helyen bele lehet kötni

A mágikus tolvaj és a Gyönyörű titkok múzeuma, mindkettő a történet és a mondanivaló miatt, illetve a szép hasonlatok, metaforák, leírások miatt

A Hazudósok, amiatt, amerre a cselekmény tart (és a fogalmazás kettőssége miatt: sokszor egyszerű rövid, tőmondatokban beszél, de valahogy mégis mindig többet sejtet)


Valamint a Magisztérium sorozat, amit okkal hasonlítanak a Harry Potterhez (amit szintén imádok), de egészen más varázslóiskolát épít fel, és hogy (spoiler az első könyv végéről) itt végre nem a főszereplőnk a hűderégótakeresettkiválasztott, mert őrá még nagyobb fordulat vár

2022. jan. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Emily Bronte: Üvöltő szelek

Molnár Tóni: Tépődések

Herbert G.Wells: A tengeri tündér

2023. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!