Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi élvezhető...

A Szent Johanna Gimi élvezhető közel 30 évesen?

Figyelt kérdés
(Leiner Laura könyvsorozata)

2022. jan. 28. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképp 🤩
Talán... 🤔
Egyáltalán nem... 😒
69 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Simán. Minden felnőttben megvan a gyermeki lélek, csak elfelejtjük.
2022. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Emberfüggő, van aki már 16 évesen is kinőtt az ilyenből, és van aki még 30 évesen is azon a szinten van. Olvass bele, meglátod, hogy tetszik-e vagy sem.
2022. jan. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a Boribonnal sincs semmi bajom, pedig elég régen elmúltam 30. Az SzJG-ben is bőven vannak élvezhető részek. (És még mindig a legjobb kortárs sorozat kamaszokról.)
2022. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen.

Próbáld ki.

2022. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Az az igazság, hogy imádom Leiner Laura írásait, az összes könyvét elolvastam, kivéve a SzJG-t és a Bexit. És hiányzik az írása, gondoltam, hogy elolvasom ezeket, amíg nem ír valami újat. Újra olvasni meg nem igazán szeretek könyveket, mert nincs meg az az élmény, mint első alkalommal.
2022. jan. 29. 10:47
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább a Bexit javasolnám, nekem az a kedvencem Laurától, és szerintem az neked is inkább élvezhető lenne :)
2022. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Én is gondoltam, hogy talán inkább a Bexi-vel kezdem, majd egyszer lehet hogy adok egy esélyt a SzJG-nek is, ha már nagyon nem lesz mit olvasnom tőle :D
2022. jan. 29. 19:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám élvezte, a hibái ellenére, jól kibeszéltük együtt a benne történteket. Ugyanígy szerette a Bexit is.
2022. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
tyűű nagyon emberfüggő de szerintem unnád. Én olyan 13 évesen olvastam (no hate mindig romantikus regényeket olvastam XD) és így 16 évesen tudom magamról hogy tuti nem olvasnék újra 7 részt belőle. (persze anno imádtam a regényt) de persze próbáld meg lehet tetszeni fog :)
2022. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Én eléggé lenézem Leiner irodalmi értékét (nulla van neki, ő piacképes és ennyit tud), viszont 28 éves fiúként is éppen most olvasom újra, mert azért nagyon jókat tudok nevetni rajta, értelmesebb némely netflix-sorozatnál és perpill nincs másra mentális energiám esténként.

Szóval simán.

2022. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!