Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A végzet ereklyéi sorozatot...

A végzet ereklyéi sorozatot megéri akkor elolvasni, ha láttam már a sorozatot? (mintha azt olvastam volna valahol hogy eléggé eltér a sorozat a könyvektől)

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen mert a könyv 100x jobb. Sokkal részletesebb és tényleg sokkal jobb
2022. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hello, én pontosan ezt a sorozatot olvasom. És a TV sorozat százszorta roszabb, mint a könyv. A könyv fantasztikus és minden idő megéri. Én háromszor olvastam el az első három részt, mire rájöttem, hogy van negyedik, ötödik és hatodik része is. Ebből látszik, hogy ezt a sorozatot nem lehet megunni. Olvastam a Harry Pottert is és eddig a könyvig úgy gondoltam nincs is nála jobb könyv. A Végzet Ereklyéinél nincsen jobb.
2022. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megszabad kérdeznem hány évesek vagytok? én 20 és azt olvastam a könyvekről hogy elég gyerekesek, ez igaz?
2022. jan. 30. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első kötet elég gyerekes, a későbbiek már jobbak. (A Magnusos novellasorozat a másik, ami rohadt gyerekes, az pl. engem rohadtul irritált, de sokan meg azt is szeretik.)

YA könyvekről van szó, neked kell tudni, szereted-e az ifjúsági irodalmat, de ennek tudatában azért élvezetesek. Én 22-23 évesen kezdtem őket olvasni anno, de élvezhető, sőt rajongható volt felnőttként is. Ennek lassan tíz éve, de azóta is veszem az új könyveit Cassie-nek. :)

2022. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdemes.A sorozat kb a könyv történetét a feléig követi után már rengeteg dologban eltér. (Pl ki kihez vonzódik, más emberek halnak meg; más időszakokban történnek meg dolgok)Illetve maga a Végzet ereklyéi sorozat csak egy időszakában játszódik a Shadowhunters univerzumban(jelenleg négy van, plusz egy köztes időszakokat kiegészítő kötet és rengeteg kisebb kiegészítő könyvecske).A végzet ereklyéi a 3. Időszakban játszódik,a 4.ben pedig folytatódik a jelen karakterek élete ( A legtöbb főszereplő életében történik valami jelentős változás ).

Ha egy kicsit pihentetni akarod ezt a történet szálat akkor az első időszakkal érdemes kezdeni, de ha az egészet el akarod olvasni akkor érdemes utána olvasni,hogy milyen sorrendbe érdemes ,mivel sok a spoiler

2022. febr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én májusban leszek 12, és most olvasom a hatodik részt. Én véleményem szerint nem gyerekes, mert én BÁRMIT elolvasok, akár nekem való akár nem. Az első három részben szerintem semmilyen olyan nincs ami nem gyerekes,de az utolsó háromban erősen megváltozott minden, és azok a részek már inkább egy 18+ -osak.
2022. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!