Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vállalnátok az irományom...

Vállalnátok az irományom véleményezését, béta olvasást?

Figyelt kérdés

Szeretnék elsősorban általános véleményeket kapni a regényem elkészült kéziratáról. Nem baj ha nem vagy profi bétázó. Nem várom el, hogy bárki elolvassa az egészet, néhány fejezet alapján várnám a meglátásokat, amiket emailben küldenék el.

A történetről néhány tudnivaló: romantikus/mágikus realizmus műfajba tartozik, felnőtt (20-as, 30-as)korosztálynak szól. Ennek megfelelően többnyire komolyabb témákkal foglalkozik, de sok benne a párbeszéd, nincsenek hosszú leírások. Javarészt férfi szemszögből íródott.



2022. febr. 5. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen vállalnám. Nem vagyok profi bétázó, de csináltam már ilyet. A korosztálynak is megfelelek, és a téma is nekem való. Szóval ha gondolod, küld nyugodtan!
2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! :) Nekem is elküldheted ha gondolod, illetve ajánlom Facebookon a Világ bétái egyesüljetek csoportot is.
2022. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!